4 SWISS z tytułem Zdrowa Marka Roku

logopngjpg

4 Swiss koncentruje się na produkcji i sprzedaży produktów lifestylowych, wyróżniających się atrakcyjnym, minimalistycznym designem. Firma działa w segmencie soft premium – sprzedaje produkty wysokiej jakości, w cenach konkurencyjnych do wiodących producentów.  Ich celem jest oferowanie urządzeń innowacyjnych oraz intuicyjnych w obsłudze, dzięki którym wykonywanie codziennych czynności staje się celebrowaniem małych przyjemności. Poszukując nowych rozwiązań kreują urządzenia przemyślane i opracowane pod kątem oczekiwań świadomych, nowoczesnych i wymagających Klientów. Stawiają na funkcjonalność i nowoczesną, inteligentną technologię, którą wykorzystują w celu podnoszenia komfortu i satysfakcji z wykonywania codziennych czynności, przy minimum nakładu pracy ze strony użytkownika - dla oszczędności czasu i uwagi, które możemy poświęcić na to, co naprawdę ważne. Urządzenia 4 Swiss mają podnosić jakość życia. Ponieważ firma jest pewna jakości i bezpieczeństwa użytkowania ic produktów, oferują klientom bezkonkurencyjne warunki gwarancji. Najlepszym potwierdzeniem jakości produktów 4Swiss są dziesiątki zadowolonych, często powracających Klientów, którzy bardzo pozytywnie oceniają urządzenia, a także zwracają uwagę na wysoką jakość obsługi klienta oraz sprawnie działającą pomoc techniczną i serwis. Bardzo bliski jest firmie nurt zero waste, którego założenia promują na swoich mediach społecznościowych. Współpracują także z wieloma influencerami, którzy wspierają swoich followersów we wdrażaniu w życie zdrowych nawyków, bez konieczności rezygnacji z ulubionych przyjemności. 4 Swiss to firma odpowiedzialna społecznie, dlatego w ramach swoich działań otoczyli opieką sponsorską młodego, zdolnego gitarzystę – Janka Pentz. Wspierają także działanie zielonogórskiego klubu żużlowego Falubaz. 4Swiss for life!


Co wyróżnia ofertę wyciskarek wolnoobrotowych 4Swiss? 

–       doskonałe proporcje jakości do ceny,

–       wyjątkowo atrakcyjny dizajn

–       konkurencyjne warunki gwarancji: dożywotnia gwarancja na silnik urządzenia, 2-letnia gwarancja absolutna (uszkodzone urządzenie wymieniane jest na zupełnie nowe), 5-letnia gwarancja standardowa


Firma zaskarbiła sobie ogromną przychylność i zaufanie klientów bardzo sprawną obsługą klienta oraz niezawodnym supportem i opieką posprzedażową - proces gwarancyjny odbywa się w systemie „door to door” przy minimum zaangażowania ze strony klienta. W przypadku uszkodzenia urządzenie jest odbierane, a następnie całkowicie sprawne w szybkim czasie dostarczane do Klienta w zakresie i na koszt 4Swiss. Klienci mogą liczyć na stały kontakt i doraźny support za pośrednictwem mediów społecznościowych i telefonicznie.

 

Wyciskarki wolnoobrotowe 4Swiss wyróżniają doskonałe parametry oferowane w przystępnej cenie oraz wielofunkcyjność. Poza bogatymi w doskonale przyswajalne wartości odżywcze sokami przygotujemy wyśmienite koktajle, zdrowe lody i sorbety, przeciery warzywne, tofu, mleko roślinne, a nawet placki ziemniaczane. Specjalna konstrukcja gwarantuje oszczędność czasu umożliwiając wyciskanie większości warzyw i owoców w całości i bez obierania.

 

Model BM101 Geneve

•       piękny, minimalistyczny design i bogata oferta kolorystyczna – model dostępny w aż 13 głębokich kolorach dla idealnego dopasowania do wnętrza

•       55 obrotów/ 1 min. - wolne wyciskanie dla zachowania maksimum wartości odżywczych

•       konstrukcja umożliwiająca oszczędność czasu – większość owoców i warzyw wyciskamy w całości i bez obierania

•       Easy Cleaning System – dzięki funkcji czyszczenia wstępnego mycie urządzenia nie jest kłopotliwe, a cały proces przebiega nawet w 3 minuty!

22254851_797827163722615_2258175051105321268_ojpg

 

Model BM105 Swan

Urządzenie o jednych z najwyższych parametrów dostępnych na polskim rynku wyciskarek wolnoobrotowych

•       najmocniejszy silnik – aż 400 W! Sprawia, że urządzenie doskonale poradzi sobie nawet z najtwardszymi owocami i warzywami

•       Innowacyjny ślimak wyposażony w dodatkową krawędź tnącą

•       najniższa prędkość ślimaka – tylko 32 obroty/1 min.!

•       Easy Cleaning System – dzięki funkcji czyszczenia wstępnego mycie urządzenia nie jest kłopotliwe, a cały proces przebiega nawet w 3 minuty!

golden-rose-minimaljpg

 https://4swiss.pl/