70 lat tradycji marki Solgar dla naszego zdrowia!

Solgar już od 70 lat zdobywa szacunek konsumentów dzięki bezkompromisowemu podejściu do jakości. Jest to możliwe dzięki unikalnej filozofii. Tworzy suplementy diety w małych partiach, wyłącznie przy użyciu najlepszych surowców. Charakterystyczna bursztynowa butelka ze złotym kapslem, budzi więc zaufanie do sprawdzonych produktów. 

Naczelną zasadą ludzi, którzy tworzą suplementy diety w fabryce w Leonii pod Nowym Jorkiem, jest dbałość o szczegóły. Każdy składnik jest więc badany w specjalnym laboratorium jakości, cały proces produkcji nadzorują wybitni eksperci w branży suplementacyjnej oraz niezależne instytucje i firmy. Wszystko po to, by oddać w ręce klientów produkt, o którym będziemy mogli z przekonaniem powiedzieć, że jest najwyższej jakości. 

Spośród ponad 100 produktów, jakie Solgar Polska ma w swojej ofercie, do konkursu zostały wybrane dwa. Jedno wyróżnienie otrzymał preparat Włosy Skóra Paznokcie, drugie Kwas Hialuronowy Kolagen Kompleks, który także odpowiada na potrzeby osób chcących zadbać o urodę. 

Eksperci Solgara wykorzystują w nim wiedzę dotyczącą synergii działania składników. W skład produktu wchodzi bowiem BioCell Collagen®. To opa­tentowany, cząsteczkowo zoptymalizowany kompleks zawierający na­turalnie występującą macierz kwasu hialuronowego (10%), depolimery­zowany siarczan chondroityny (20%) i kolagen typu II (70%).

W preparacie znalazła się także witamina C, gdyż pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, skóry, zębów. Celem naukowców pracujących w laboratoriach Solgar było więc nie tylko dostarczenie budulca, ale i składnika, który bierze udział w jego produkcji.
SOLGAR_G7_Kwas_Hialuronowypng

Każdy produkt sygnowany charakterystyczną etykietą i kapslem złotego koloru zabezpieczony jest w butelce ze specjalnego, ciemnego szkła. W ten sposób dokładamy wszelkich starań, by do rąk Polaków trafiały suplementy wysokiej jakości, chronione przed wpływem czynników zewnętrznych.

 www.solgar.pl