ALLNUTRITION - świadoma opieka nad organizmem poprzez jedzenie

ALLNUTRITION to marka, która w swojej nazwie kryje ofertę kompleksowej opieki nad organizmem. W asortymencie ma produkty mogące zaspokoić różnorodne potrzeby żywieniowe szerokiej grupy konsumentów. Wzrastająca świadomość zdrowia i dobrego samopoczucia, a także różnorodne wymagania dietetyczne i style życia, sprawiają, że oferta ALLNUTRITION jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych konsumentów.

sfd-styczen-new catalogue45921jpg

Żywienie sportowców

ALLNUTRITION kontynuuje rozwój swojego asortymentu dostosowując ofertę do zmiennych potrzeb sportowców przez wprowadzanie licznych innowacyjnych produktów. W przypadku napojów węglowodanowych znaleźć można zaawansowane opcje, takie jak Vitargo i Palatinose, które są doceniane za stabilne wchłanianie. Warto też zwrócić uwagę na odżywki białkowe. Innowacją w ofercie ALLNUTRITION są nowoczesne odżywki białkowe zawierające probiotyki i enzymy trawienne, które usprawniają przyswajanie składników odżywczych.

Portfolio marki obejmuje również szeroki wybór odżywek takich jak arginina z cytruliną, beta-alanina czy kofeina, które są popularnymi i bezpiecznymi środkami zwalczającymi zmęczenie. Marka proponuje także wszelkie możliwe formy kreatyny, w tym zestawy zawierające do jej 7 postaci w jednym suplemencie, czy różnorodne przedtreningówki w formie shotów.

Kompleksowe wsparcie

ALLNUTRITION rozumie zróżnicowane potrzeby konsumentów, dlatego w swojej ofercie posiada produkty, które odpowiadają na specyficzne wymagania dietetyczne. Asortyment zawiera zdrowe tłuszcze, przede wszystkim omega-3. Wybierać można również spośród licznych produktów witaminowo-mineralnych, występujących zarówno w pojedynkę, jak i w dedykowanych mieszankach (np. metylowane witaminy B, wit. D3 / D3+K2, magnez / magnez+potas).

ALLNUTRITION wprowadza także na rynek różnorodne produkty kolagenowe, w tym zawierające hydrolizowany kolagen o wysokiej przyswajalności. Kolagen jest ceniony za swoje właściwości wspomagające walkę ze starzeniem się tkanek, czy skutkami nadmiernego ich przeciążania.

W ofercie znajdują się antyoksydanty i ekstrakty roślinne, jak kurkuma, cynamon, czy berberyna oraz resweratrol, które według badań mają znaczenie przy problemach metabolicznych. Adaptogeny, takie jak ashwagandha, czy rhodiola, a nawet grzyby, to kolejna ważna pozycja asortymentu, ze względu na potencjał w zwalczaniu stresu.

Nie można zapomnieć o probiotykach, które opierają się o zaawansowane formuły zawierające LAB (bakterie kwasu mlekowego). Innowacją jest tu obecność Prolac-T, czyli bakterii utrwalonych termicznie (post-biotyków), które dostarczają wielu cennych dla odporności i układu nerwowego substancji.

image_2024-05-06_220623261png

Zdrowsza dieta z ALLNUTRITION

ALLNUTRITION oferuje różnorodne opcje dla tych, którzy pragną zdrowo się odżywiać, nie rezygnując z wygody. W asortymencie znajdują się zamienniki cukru, takie jak erytrytol czy ksylitol, które pozwalają na słodzenie potraw nawet bez dodatkowych kalorii. Pozycją nie do przeoczenia jest oferta alternatyw dla tradycyjnych słodyczy jak ciastka i słodkie sosy. Batony proteinowe są dostępne w smakach, które bez problemu zastąpią zwykłe batony.

Dodatkowo marka włącza w swoją ofertę płatki śniadaniowe czy gotowe dania z dobrym składem, które są wygodną opcją dla tych, którzy cenią sobie zdrowe odżywianie, ale nie zawsze mają czas na przygotowanie posiłków. Z tą różnorodnością, ALLNUTRITION pomaga swoim klientom utrzymać zrównoważoną dietę bez dużego wysiłku i z zachowaniem wysokiej jakości składników.

https://allnutrition.pl/