Burak Dieta – buduj z nami zdrowe nawyki żywieniowe!


Jak mówi przysłowie: „Najpierw my tworzymy nawyki, a potem nawyki tworzą nas”.

Im szybciej więc wyrobimy sobie dobre przyzwyczajenia, tym lepiej dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Prawidłowy sposób żywienia ma ogromne znaczenie dla całego organizmu. Długotrwałe błędy żywieniowe mogą prowadzić do wielu zaburzeń, w tym chorób wątroby i dróg żółciowych. Zła dieta może wpływać także na obniżenie nastroju. Nawyk może nam służyć, albo szkodzić – wybór należy do nas.

IMG_9119jpg

Wiele osób wciąż uważa, że zdrowe odżywianie jest sprawą czasochłonną i kosztowną. Osoby pracujące, mające hobby, spędzające dużo czasu poza domem, faktycznie mogą czuć, że nie starcza im czasu na samodzielne przyrządzanie posiłków. Do tego może pojawić się obawa, że samodzielnie nie stworzymy odpowiednio zbilansowanego jadłospisu. Z pomocą przychodzi tu Burak Dieta, oferujący catering dietetyczny z dostawą pod drzwi.

DSC06846jpg

Wiemy, że w żywieniu najważniejsza jest konsekwencja i wypracowanie rutyny w postaci przyjmowanych kalorii, czy godzin w jakich spożywamy posiłki. Kto z nas nie obiecywał sobie, że od jutra przechodzi na dietę albo rezygnuje z cukru? Znamy to. Nie jest to łatwe kiedy każdego dnia musimy szukać zamienników czy zrywać z niezdrowymi przyzwyczajeniami. Jesteśmy po to, aby ułatwić naszym klientom budowanie zdrowych nawyków i zmienić nie tylko swoja dietę, ale też styl żywienia, a nawet życie. W Burak Dieta konsumenci znajdują to czego szukają w dietetycznym cateringu”. – podkreśliła Paulina Sujka, Dyrektor RSP-Gastro Sp. z o.o.

DSC06849jpg

Warto oddać kwestię żywienia w ręce profesjonalistów. Posiłki Burak Dieta przyrządzane są z najwyższej jakości nieprzetworzonych produktów, nie zawierają sztucznych barwników, słodzików i innych konserwantów. Do wyboru jest 11 diet o kaloryczności od 1000 do 4000 kcal, zatem każdy znajdzie tu ofertę dla siebie.

DSC06879jpg

Diety pudełkowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie holistyczne podejście do swojego zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Czas, który spędzamy w kuchni możemy przeznaczyć na spacer, spotkanie z przyjaciółmi czy dobrą lekturę, czyli na aktywności, na które często go brakuje, a które są niezwykle ważne dla zachowania równowagi psychicznej. Burak Dieta dostarczy Ci pod drzwi pełnowartościowe posiłki na cały dzień, więc możesz utrwalać zdrowe nawyki żywieniowe, jednocześnie nie poświęcając czasu na stanie w kuchni.

 

Sprawdź naszą nowość w ofercie

W Burak Dieta wsłuchujemy się w Wasze potrzeby. Nasza nowa dieta – Perfect Macro, to rozwiązanie idealne dla klientów wymagających, którzy oczekują dokładnie dopasowanej kaloryczności oraz określonych przez siebie makroskładników.

DSC06946jpg

Dieta dedykowana jest osobom zawodowo uprawiającym sport, przygotowującym się do zawodów fitness i tych, którzy z dużą skrupulatnością dbają o odpowiednią ilość przyjmowanych makroskładników i kalorii.

IMG_9123jpg

Jest to indywidualna dieta skrojona pod potrzeby klienta w oparciu o zalecenia dietetyka czy trenera danego klienta. Posiłki są różnorodne, więc nie ma obawy o monotonię diety. Dieta ma stały jadłospis, przygotowany przez dietetyków Burak Dieta, który zawiera mięso, nabiał, ryby i rośliny strączkowe. Nie uwzględnia wykluczeń. Jeżeli jesteś vege, nie trawisz laktozy lub posiadasz inne wykluczenia żywieniowe - sprawdź inne nasze diety, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Więcej informacji znajdziesz na www.burakdieta.pl