Burak Dieta - dieta pudełkowa najwyższej jakości dostarczana do blisko 2000 miast!

Burak Dieta to dieta pudełkowa dostarczana do blisko 2000 miast i miejscowości w całej Polsce. Klienci mogą wybrać z 11 rodzajów diety, w kalorycznościach od 1000 do 4000 kcal. Tworzone przez dietetyków codziennie jadłospisy pełne są witamin i składników odżywczych.

20201210-DSC01765jpg

Jedną z największych zalet jest bardzo urozmaicone menu, które nigdy się nie nudzi! Fantazja kucharzy łączy się tutaj z dokładnością, dlatego każdy z posiłków posiada określoną liczbę kalorii i makroskładników. Dzięki temu możesz realizować swoje cele m.in. zredukować wagę lub zwiększyć tkankę mięśniową. Niezależnie od rodzaju dieta jest zawsze przygotowywana z najwyższej jakości, świeżych składników. Jej dobroczynne działania poczujesz już po kilku dniach. Burak Dieta to codzienna dawka energii i smaku!

20201210-DSC01843 2jpg

Poznaj ofertę Burak Dieta:

 • Dieta standard - Plan inspirowany śródziemnomorskim stylem odżywiania. Charakteryzuje się dużym spożyciem warzyw i owoców, pełnoziarnistych produktów zbożowych, nasion roślin strączkowych, ryb i olejów roślinnych.
 • Dieta vege - Jest to zielona propozycja dla każdej osoby, która chce zdrowo się odżywiać, poczuć się lekko, poprawić swój metabolizm, zredukować masę ciała oraz problemy zdrowotne.
 • Dieta fish - Jest to plan najbliższy diecie śródziemnomorskiej, z tym, ze zupełnie eliminuje spożycie mięsa, zastępując je rybami i owocami morza.
 • Dieta keto - Bardzo modny i popularny ostatnio nie tylko plan odżywiania ale i sposób życia, główny slogan brzmi „jedz tłuszcz-spalaj tłuszcz”. Żywieniowo polega na znacznym ograniczeniu węglowodanów i jednocześnie wysokiej podaży tłuszczy.
 • Dieta sokowa - Dieta sokowa to jeden z najpopularniejszych obecnie sposobów oczyszczania organizmu z toksyn, polegający na zastąpieniu stałych posiłków sokami warzywno-owocowymi.
 • Dieta Warzywno-owocowa - Plan inspirowany popularnym postem. Składa się z roślin niskoskrobiowych i niskocukrowych. W porównaniu z tradycyjnym żywieniem dostarcza pięciokrotnie mniej kalorii, białka i węglowodanów, a tłuszczu aż 20 razy mniej.
 • Dieta Sport - Dieta przeznaczona dla osób o dużej aktywności fizycznej. Charakteryzuje się zwiększoną podażą białka i węglowodanów, oraz małą zawartością tłuszczu.
 • Catering domowy - Codzienny catering z domową kuchnią. Śniadanie, 1 daniowy obiad, deser, kolacja.
 • Dieta Fit Mama - Dieta zawiera 5 pełnowartościowych i odżywczych posiłków, skomponowanych z udziałem wszystkich grup produktów spożywczych.
 • Niski indeks glikemiczny - Dieta oparta na produktach z niskim indeksem i niskim ładunkiem glikemicznym z myślą o osobach zmagających się z insulinoopornością, trudnymi do zrzucenia kilogramami, czy też chcącymi zacząć zdrowiej się odżywiać.
 • Dieta bez laktozy - Wykluczyliśmy zupełnie produkty nabiałowe i zastąpiliśmy je roślinnymi źródłami białka, chudym mięsem i rybami. Dieta bez laktozy spełnia zasady zdrowego odżywiania i dostarcza nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

20210119-DSC03441jpg
Więcej na: https://burakdieta.pl/