Cremajo! Majonez jak prawdziwy, ale bez jajek już po raz drugi z tytułem Zdrowa Marka Roku!

W dzisiejszych czasach świadomy sposób odżywiania nabiera coraz większego znaczenia. Konsumenci, sięgając po produkty, biorą pod uwagę wpływ nie tylko na ich własne zdrowie, ale także i na zdrowie zwierząt. Z tego względu coraz częstszym kryterium wyboru artykułów spożywczych jest ich pochodzenie, sposób wytwarzania oraz skład.

Firma Starck’s postanowiła odpowiedzieć na rosnące potrzeby rynku i wyprodukowała Cremajo- majonez jak prawdziwy, ale bez jajek!


A65D295D-BA17-485D-B50D-543DF71AA091JPG

Produkt ten tworzony jest na bazie roślin i występuje w wielu wariantach smakowych. Majonezy Cremajo w miarę możliwości są też wolne od alergenów.

To nie wszystkie zalety tego świetnego produktu.

MAJONEZ WEGAŃSKI - 100% NATURALNY I ROŚLINNY.

Majonez wegański cechuje niska kaloryczność. Jest w 100% naturalny i roślinny – do jego produkcji nie wykorzystuje się jajek, mleka czy glutenu. W składzie majonezu wege możemy znaleźć za to dodatek oleju roślinnego lub oliwy z oliwek, które są źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zaletą tych związków są ich właściwości przeciwzapalne i przeciwzakrzepowe, a także pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Zamiennikiem jajek natomiast są najczęściej: mleko sojowe, fasola, ziemniaki, kasza jaglana lub awokado. Dodatkami wzbogacającymi smak majonezu wegańskiego mogą być np.: sok z cytryny, musztarda, sól, pieprz, miód czy gorczyca.


IMG_0080jpg
Cremajo ma także doskonały smak! W ofercie firmy znajdziecie smak naturalny, ale też czosnek, curry oraz Cremajo Chilli! Możecie wybrać Cremajo o obniżonej zawartości tłuszczu- 40 lub -20%. 
IMG_0082jpg
Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie rynku Horeca została stworzona seria Cremajo dla gastronomii, w skład której wchodzą duże opakowania majonezów: 2,5 kg, 5 kg, 10 kg. Produkty Starck’s doceniane są przez najlepszych szefów kuchni, stając się nieodzownym składnikiem dań restauracyjnych.

IMG_0081jpg

Cremajo łatwo miesza się z innymi dodatkami typu soki mango, limonki, przez co możecie tworzyć cudowne kompozycje smakowe. Co więcej, ten niesamowity majonez bez jajek nie musi stać w lodówce! Spróbujcie już dziś i przekonajcie się sami!


IMG_0078jpg

Starcks FEINKOST jest polskim producentem naturalnych artykułów spożywczych. Oferowane przez firmę produkty są zarówno ekologiczne, bo stworzone na bazie roślin, jak i bardzo smaczne. Oprócz jaj nie zawierają także glutenu i laktozy, dzięki czemu stanowią idealną alternatywę tradycyjnych sosów dla osób zmagających się z alergią pokarmową. 

Majonezy Starck’s dostępne są w wybranych sklepach stacjonarnych w całej Polsce. Ponadto można kupić je także poprzez wiele sklepów internetowych, których listę znajdą Państwo na stronie: 

https://www.starcksfoodpolska.pl