Dietific​ - catering dietetyczny Dr Krystyny Pogoń

Dietific - catering dietetyczny, który z rodzinnej diety pudełkowej stał się uznaną, ogólnopolską marką i wyznacznikiem jakości w tej branży. To zbilansowane diety dostarczane w Krakowie, Warszawie i ponad 200 miastach w Polsce.

dietific 3png

Dr Krystyna Pogoń, wraz z zespołem wykwalifikowanych dietetyków, technologów żywności i kucharzy, osobiście pilnują, aby posiłki dostarczane do klientów pozwalały im realizować zamierzone cele dietetyczne. W zestawach znajdują się tylko świeże surowce najwyższej jakości. To niezbędne dla diety składniki, które napełniają energią i siłą na cały dzień. Co więcej - zdrowe jedzenie musi być też smaczne! Całe menu jest zbilansowane nie tylko według zapotrzebowania na kalorie, białko, węglowodany i tłuszcz, ale także pod względem smaku, dzięki czemu każdy może cieszyć się jedzeniem bez wyrzutów sumienia. Menu podlega ciągłym zmianom, stale bazując na otrzymywanych opiniach od klientów Dietific.

dietific 1png

Zespół Dietific pracuje dla wygody i zdrowia klienta. Panel Klienta pozwala szybko i wygodnie składać zamówienia i dokonywać wszystkich potrzebnych zmian. Nie trzeba samodzielnie komponować diety, chodzić na zakupy ani gotować. Oprócz smacznego posiłku klienci otrzymują cenny czas na to, co jest dla nich ważne.

dietific 7JPG

Klienci mają wybór menu oraz możliwość dowolnych modyfikacji w trakcie trwania zamówienia. Wszystkie dania dostarczane są prosto pod drzwi, a ponadto każdy, kto korzysta z diety Dietific ma możliwość bezpośredniego kontaktu z dietetykiem, który zawsze doradzi i pomoże.

dietific 3JPG

Zestawy są dostarczane na terenie Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Poznania, Łodzi, Aglomeracji Śląskiej i ponad 200 innych miejscowości w całej Polsce. Dostawy przygotowane są z troską o środowisko, dając klientom wybór odpowiedniego systemu ekologicznych opakowań. Tu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie idealnie dopasowany dla siebie program żywnościowy.

Zadbaj o Twoje zdrowie, nastrój, czas i komfort wybierając catering dietetyczny od Dietific.

Więcej na: https://www.dietific.pl/

dietific 9JPG