EooVita Zdrowa Marka Roku 2023 Manufaktura pyszności!

Wszystko zaczęło się od kokosa…
 
Historia firmy EooVita zaczęła się całkiem niepozornie. Od trwającej kilka miesięcy przygody – wycieczki do Azji. To podróż po Chinach pozwoliła założycielowi spojrzeć na świat z innej perspektywy. Ten piękny, chociaż zaskakujący kraj okazał się mieć wiele do zaoferowania. Zaskoczył odmienną kulturą i zwyczajami. Chiny pełne były nowych smaków i ciekawych doświadczeń. Oraz kokosów.
EooVitajpg
  
Od tego czasu kokos stał się nierozerwalnie związany z historią manufaktury. A potem… były Indie. Prawdziwa kraina orzecha kokosowego. Można go było spotkać wszędzie: od wykończenia mebli po kuchnię, od gadżetów po zapachy. I właśnie ta wszechstronność zapadła w pamięci założycielowi firmy. Kokos okazał się strzałem w dziesiątkę. Tak właśnie zrodził się pomysł na biznes: Polska musiała poznać zalety kokosa. Dlatego marka kontynuuje tradycyjne wykorzystanie tego cudownego produktu.
 olej-kokosowy-nierafinowany-500-g-eoovita-manufaktura-zdrowej-zywnosci-krakowjpeg
Harmonijny rozwój
 
Zatem potęga wzięła się z kokosa. Szybko jednak EooVita zaczęła poszerzać działalność o tłoczenie innych, zdrowych olejów tj. olej z czarnuszki i lnu. Pojawiły się masła orzechowe. I wiele, wiele innych!
Krem-z-orzechow-arachidowych-900-g-eoovia-manufaktura-zdrowej-zywnosci-krakowjpeg

 

W miarę jak firma rosła, tak rosła również jej odpowiedzialność. Wprowadzone zostały surowe standardy dotyczące jakości składników i produkcji, dbając o to, by każdy produkt, który trafia do klientów, był najwyższej jakości.
sok-imbir-weganski-100-ml-eoovita-manufaktura-zdrowej-zywnosci-krakowpng
Z pasji na talerz
  
Dzięki ciężkiej pracy, pasji i oddaniu pracowników, Eoovita stała się godną zaufania firmą. Oferta obejmuje teraz szeroką gamę wegańskich produktów, od kremów orzechowych, przez oleje i masła, aż po mąki i bakalie. "Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać naszym klientom zdrowe i smaczne opcje, które wspierają ich w dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie"
KZM_900jpeg
 
Jak mówią kreatorzy marki EooVita: "Dziękujemy Ci za to, że jesteś częścią naszej historii i razem możemy kontynuować naszą podróż ku zdrowemu życiu! Wierzymy, że przyszłość przyniesie jeszcze więcej ekscytujących możliwości i wyzwań."

Więcej informacji na temat marki i jej produktów:  Manufaktura zdrowej żywności, wegańskie i naturalne produkty spożywcze | EooVita