Exclusive Dental Studio - Miejsce Metamorfoz

W Exclusive Dental Studio zajmujemy się przywracaniem uśmiechu, leczenie zębów to dla nas za mało! Zależy nam na poprawie jakości życia naszych Pacjentów, wzmocnieniu poczucia własnej wartości oraz budowaniu pewności siebie. Lek. dent. Agnieszka Kulik, otwierając gabinet 17 lat temu pragnęła stworzyć miejsce, w którym Pacjenci będą się dobrze czuli podczas wizyty, jak również przed i po niej, dlatego nowoczesne i profesjonalne gabinety komponują się z przytulną i działającą odprężającą przestrzenią foyer. Obecnie nasz zespół stanowią specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, a także niezależne laboratorium. Zarówno lekarze, jak i technicy stomatologiczni działają z najwyższą starannością i doświadczeniem, korzystając z najnowocześniejszych technologii. Wkładamy serce w każdy mikroelement pracy, od pierwszej konsultacji, przez leczenie, projektowanie cyfrowe uśmiechu, aż po część na którą wszyscy najbardziej czekają, czyli estetykę uśmiechu. Nasze licówki powstają w oparciu o bibliotekę zębów naturalnych, bonding projektujemy cyfrowo, dlatego uśmiechy są zgodne z naturalną urodą Pacjentów, olśniewająco naturalne i funkcjonalne.  

Indywidualny plan leczenia, profesjonalne sesje zdjęciowe dla Pacjentów po uzyskaniu wymarzonego uśmiechu, autorski plan leczenia ortodontycznego Secret Ortho oraz wybielanie Perfect Bleaching, pełna diagnostyka, możliwość leczenia w Poznaniu oraz w Gdyni, 17 lat doświadczenia… to wszystko zapewnia Exclusive Dental Studio.  

Łączymy podejście ‚made to measure’ z butikowym klimatem gabinetów, dzięki czemu Pacjenci otrzymują kompleksową opiekę na najwyższym poziomie, w połączeniu z przyjemną atmosferą i nietuzinkowym klimatem. Exclusive Dental Studio jest transparentne, łatwo ocenić jakość świadczonej opieki, a regularnie publikowane metamorfozy oraz historie Pacjentów są świadectwem jakości i zadowolenia z leczenia. Osoby zainteresowane zadbaniem o zdrowy i piękny uśmiech trafiają do nas głównie poprzez polecenia Pacjentów oraz dzięki mediom społecznościowym, gdzie łatwo ocenić nasze możliwości oraz zaangażowanie w pracę. Uśmiech to nasza misja!