Fit Apetit - smak i jakość to podstawa! 


Elastyczność, jakość i smak - te trzy elementy sprawiają, że Fit Apetit od 6 lat z sukcesem podbija serca i podniebienia Polaków. Założeniem marki jest serwowanie restauracyjnych posiłków, które sprawiają, że Klient nie czuje, że jest na jakiejkolwiek diecie.

41_Easy-Resizecomjpg

Wybór i różnorodność 

Fit Apetit jako jeden z pierwszych cateringów w Polsce, stworzył dla swoich Klientów Aplikację mobilną do zarządzania dietą oraz własnym menu. Na chwilę obecną catering oferuje każdego dnia, możliwość skomponowania swojego jadłospisu nawet z 25 posiłków. Co istotne, w momencie wyboru, mamy wgląd nie tylko do pełnego składu potrawy, ale również informacje o kaloryczności, rozkładzie makroskładników, indeksie glikemicznym czy realnym zdjęciu, jak nasz posiłek będzie wyglądać.

20200511_fit_apetit_catering_210_Easy-Resizecomjpg

- Od lat uważnie obserwujemy rynek, marki mają coraz to nowe pomysły na przyciągnięcie

klienta, zauważyliśmy jednak, że istnieje pewna luka w informowaniu ich o posiłkach, które zamawiają. Niestety rzadkością jest, podawanie pełnego składu dań, nie wspominając o prezentacji posiłku w postaci zdjęcia. Kosztowało nas to dużo pracy, ale nasi Klienci to doceniają.- podkreśla Konrad Wawrzeła, prezes zarządu iFIT Sp. z o.o. , która jest właścicielem marki Fit Apetit.

20220217_fit_apetit_19_Easy-Resizecomjpg

Marka stworzyła juz ponad 6500 unikalnych receptur, dzięki czemu ma możliwość serwowania urozmaiconych i wartościowych posiłków, ze szczególnym uwzględnieniem sezonowości produktów. Na tym jednak nie poprzestaje. Praktycznie każdego tygodnia w menu pojawiają się nowości. Dietetycy i szefowie kuchni podczas tworzenia nowych przepisów opierają się nie tylko na zdobytej wiedzy, ale również na aktualnych trendach żywieniowych i kulinarnych.

20220217_fit_apetit_62_Easy-Resizecomjpg

Wpływ Klientów na kreację Menu 

Wprowadzenie Aplikacji z możliwością oceny poszczególnych dań, umożliwia Klientom realny wpływ na proces tworzenia i modyfikacji menu. Każdy serwowany posiłek posiada scoring. Dzięki temu, poprzez regularne ocenianie dań oraz umieszczane komentarzy przez konsumentów, dietetycy Fit Apetit mogą dokonywać zmian zgodnych z ich oczekiwaniami.

-Nasi klienci najprawdopodobniej nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak ogromny wpływ mają na tworzone przez nas menu. To ich recenzje decydują o tym, czy dany posiłek pojawi się ponownie, czy zostanie wymieniony na coś zupełnie nowego. Obecnie w systemie posiadamy już ponad 250000 ocen ze średnią 4,7/5 co jest dla nas najlepszym wyznacznikiem jakości i smaku. - dodaje Magdalena Wawrzeła, wiceprezes i dyrektor Marketingu iFIT Sp. z o.o.

20220217_fit_apetit_143_Easy-Resizecomjpg

Nowe możliwości i poszerzenie oferty 

Już w najbliższym czasie Fit Apetit planuje otwarcie nowego zakładu produkcyjnego. Obiekt zostanie wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt oraz ogromne zaplecze chłodnicze. Umożliwi to marce dalszą ekspansję rynku oraz poszerzenie oferty dostępnych diet. Zdolności produkcyjne zostana zwiększone do poziomu nawet 25000 posiłków dziennie.

20220217_fit_apetit_165_Easy-Resizecomjpg

Fit Apetit jest dostępny na terenie Polski w ponad 1500 miastach i miejscowościach jak Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków, Trójmiasto, Łódź, Szczecin.

Rocznie produkuje ponad milion posiłków. Klienci mogą wybierać z oferty 7 diet a w najbliższym czasie wprowadzone zostanie kolejnych 6.

Wśród planów żywieniowych największą popularnością cieszą się diety odchudzające, bez glutenu i laktozy, wegańskie oraz ketogeniczne.

20220217_fit_apetit_181_Easy-Resizecomjpg

Dla zabieganych i nie tylko 

Tempo życia w obecnych czasach jest ogromne. Catering umożliwia nam zaoszczędzenie czasu, który z roku na rok staje się „towarem” deficytowym. Dodatkowo świadomość zdrowego odżywiania oraz wygody wśród Polaków rośnie. Dieta pudełkowa od Fit Apetit może być idealnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy nie lubią gotować, dla osób z nietolerancjami pokarmowymi jak i dla zabieganych i ceniących sobie komfort każdego dnia.


Więcej na: https://www.fitapetit.com.pl/