Fit-Catering z tytułem Zdrowa Marka Roku

fitcatering_logopng

Fit-Catering to marka, która dba, aby zdrowa kuchnia była na wyciągnięcie ręki, nie uznając przy tym kompromisów. 10 zbilansowanych planów diet to nie tylko świeże produkty najlepszej jakości, ale przede wszystkim pyszna kuchnia w wyjątkowych kompozycjach. Wybierając jeden z dziesięciu dostępnych planów diet przekonasz się, że zdrowa dieta może być pyszna.

 

Dlaczego Fit-Catering?

Pyszna kuchnia

Nasze diety to nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki dopasowane do Twoich potrzeb, ale przede wszystkim pyszna kuchnia potwierdzona opiniami naszych klientów. W przeciwieństwie do innych diet dostępnych na rynku, w Fit-Catering otrzymujesz codziennie nowe, atrakcyjne i bardzo różnorodne menu pełne smaków, które nigdy się nie powtórzy.

4 2jpg

Świeże, bo lokalne

Nasze pudełka to gwarancja zawsze świeżych produktów najlepszej jakości.
Większość produktów, w tym warzywa, owoce, mięso, czy jaja wykorzystywanych w naszych daniach pochodzi od lokalnych rolników.

100% zdrowia

Używamy jedynie naturalnych przypraw, soli niskosodowej, aby zmniejszyć zawartość sodu w diecie, oliwy z oliwek wzbogacającej dietę o kwasy tłuszczowe Omega-3, a cukier zastępujemy miodem z polskich pasiek lub ksylitolem.

Najwyższa jakość

Wiemy, że do jego zapewnienia niezbędna jest najwyższa jakość, w kwestii której nie uznajemy kompromisów. Dlatego w naszym zakładzie przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa żywności, korzystając w codziennej produkcji z wytycznych GHP, GMP oraz HACCP.

2 1jpg

Elastyczna dostawa

W przeciwieństwie do innych dostawców, dysponujemy własną flotą samochodów przystosowaną do transportu posiłków w warunkach chłodniczych oznakowaną naszym logo. Dzięki temu niezależnie od podwykonawców, możemy zaproponować elastyczne godziny dostaw, a nasi kurierzy zawsze z uśmiechem dostarczą Twoją paczkę pod wskazany adres.

Najlepszy BOK

Jesteśmy dumni z naszego Biura Obsługi Klienta, które jest zawsze do Twojej pełnej dyspozycji.
Nie unikamy trudnych pytań, udzielamy jasnych odpowiedzi. Z uśmiechem rozwiewamy wszelkie wątpliwości, dla nas nie ma problemów – są tylko wyzwania.

Opieka dietetyka

W ramach zamówionego planu diety dajemy Ci możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji i porad naszego dietetyka. Istnieje także możliwość umówienia wizyty w jego gabinecie z bezpłatnym pomiarem analizy masy i składu ciała.

 

Nie czekaj dłużej - #PostawNaZdrowie, #PostawNaSiebie i #PrzejdznaFit!

https://fit-catering.pl/