Gospodarstwo Pasieczne Łysoń z tytułem Zdrowa Marka Roku

logo pasiekajpg

Gospodarstwo Pasieczne Łysoń to rodzinna firma oparta na wieloletniej tradycji w branży pszczelarskiej.

Historia Firmy sięga lat 50-tych ubiegłego wieku, długoletnie doświadczenie pozwoliło nam w pełni wykorzystać dobroczynne działanie produktów pszczelich w kosmetyce oraz w grupie wyrobów cukierniczych „zdrowych przekąsek” wykazujących potencjał prozdrowotny, korzystnie wpływających na nasze zdrowie.

Hasło przewodnie firmy Łysoń brzmi „Twoje pszczoły są naszą pasją” . Potwierdzeniem tego stwierdzenia są organizowane przez firmę akcje na rzecz pszczół oraz stworzenie pierwszego w Polsce Interaktywnego Centrum Pszczelarskiego Apilandia.

Dostarczamy naszym odbiorcom wysokiej jakości wyroby z udziałem miodu, pyłku kwiatowego oraz propolisu.

jpg-209jpg

Poszukujemy i opracowujemy nowe rozwiązania asortymentowe. Prowadzimy prace w obrębie własnej komórki badawczo rozwojowej oraz korzystamy z usług wyspecjalizowanych jednostek badawczych.

Opis Grupy Produktów z udziałem Miodu Gryczanego

Na podstawie przeprowadzonych badań wykazaliśmy, że istotnie korzystnym jest zastąpienie sacharozy miodem gryczanym w produkowanych przez nas miodowych batonach zbożowych . Obecność miodu gryczanego w recepturze tych produktów wpływa na poprawę ich właściwości przeciwutleniających. Głównie ulega poprawie ich zdolność do zmiatania wolnych rodników.

Receptura została opracowana przy współpracy z gronem naukowców, profesorów i specjalistów od żywienia. Batony skomponowane zostały z nasion i owoców z dużą zawartością miodu gryczanego, który zawiera bardzo dużo antyoksydantów.

Wszystkie produkty marki Łysoń wytwarzane są według tradycyjnych receptur, bez sztucznych dodatków i konserwantów z zachowaniem najwyższej jakości . To w pełni naturalne, wytwarzane z najwyższej jakości składników, połączonych złocistym miodem. Przeznaczone są jako uzupełnienie codziennej diety.

Zastosowanie miodu gryczanego w badanych wyrobach cukierniczych pozwala na poprawę ich właściwości prozdrowotnych.

jpg-123jpg
jpg-183jpg

https://pasiekalyson.pl/