Health Labs Care - suplementy diety dla kobiet takich jak Ty!


Zdrowie - mówi się, że każdy ma tylko jedno, nie da się go kupić, ale można o nie zadbać, by służyło nam jak najlepiej. Marka Health Labs Care, oprócz tego, że tworzy suplementy diety, każdego dnia przekazuje wiedzę na temat zdrowego stylu życia, odżywiania, znaczenia rytmu dobowego czy wykonywania regularnych badań. Dlaczego suplementy diety mają swoje miejsce wśród produktów, które przyczyniają się do Twojego zdrowia? I co mają wspólnego z pięknym wyglądem?

hlc2_Easy-Resizecomjpg

Dostosowane do potrzeb kobiet

Marka Health Labs Care od początku swojej działalności, czyli od 2019 roku tworzy suplementy diety dla kobiet. Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w dziedzinie health & beauty.

Od początku stawia na edukację w zakresie suplementacji i odżywiania, a także zdrowego stylu życia. Zrozumienie potrzeb współczesnych kobiet pomogło stworzyć wyjątkowe suplementy diety. Co je wyróżnia? Przede wszystkim autorskie i nowoczesne receptury stworzone przez zespół ekspertów z różnych dziedzin, które pomagają kobietom całościowo i świadomie zadbać o siebie.

Health_Labs_D2_0875_eye_Easy-Resizecomjpg

Sukcesem marki są niewątpliwie same produkty: składniki o udowodnionym działaniu, przemyślane kompozycje, naukowe podejście, doskonała jakość i co ważne - dbałość o bezpieczeństwo każdej partii produktów i poddawanie ich badaniom w niezależnym laboratorium.

Poczuj się dobrze w swojej skórze

Niektóre produkty podbiły serca kobiet, odkąd tylko się pojawiły. Pierwszym z nich był suplement diety NewMe, który powstał w trosce o piękny i zdrowy wygląd. To bogata kompozycja składników na dzień i na noc, która wspiera zdrowie skóry, włosów i paznokci poprzez wyrównanie niedoboru ważnych dla organizmu składników. Produkt zawiera m.in. cynk, miedź, żelazo, witaminę A, witaminę D, witaminy z grupy B, ekstrakty ze skrzypu polnego i dzikiej róży, a także hydrolizowany kolagen rybi. Wg niezależnych testerek efekty suplementacji są widoczne już po miesiącu stosowania!

Zacznij od podstaw

Kolejnym bestsellerem marki jest suplement diety OmegaMe, czyli bardzo ważne dla zdrowia kw

asy tłuszczowe omega 3. Ze względu na to, że na co dzień spożywamy małe ilości tłustych ryb czy skorupiaków, które są źródłem omega 3 DHA i EPA, warto uzupełnić dietę w te cenne kwasy. Produkt OmegaMe zawiera aż 500 mg EPA i 250 mg DHA w jednej kapsułce. Kwasy tłuszczowe DHA przyczyniają się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz prawidłowego widzenia, natomiast EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca.

hlc_care_Omega2_Easy-Resizecomjpg

Innym ważnym składnikiem, którego nie może zabraknąć w codziennej diecie jest magnez. Bierze on udział w wielu reakcjach zachodzących w naszym organizmie. Jest niezwykle ważny, zwłaszcza gdy prowadzisz aktywny tryb życia, jesteś narażony na stres, a po całym dniu ciężkiej pracy czujesz zmęczenie i znużenie. Magnez od Health Labs Care w formie suplementu diety ma aktywne biologicznie formy i aż 395,99 jonów magnezu o wysokiej przyswajalności w dziennej porcji oraz witaminę B6, która także wspiera jego wchłanialność do organizmu. Formuła day&night pozwala jeszcze bardziej dostosować ich działanie do Twoich potrzeb.

Zadbaj o swoje jelita

Maślan Sodu FORTE to dotychczas jedyny produkt od Health Labs Care, który ma status żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Zawarty w nim kwas masłowy wykazuje korzystne działanie na jelita. Może być bardzo pomocny w procesie przywracania równowagi mikrobiologicznej w środowisku jelit. Produkt może być znacznym wsparcie podczas procesu leczenia, zwłaszcza w przypadku osób borykających się z IBS czy nieregularnymi wypróżnieniami, a także zaburzeniach mikrobioty po antybiotykoterapii.

hlc4_Easy-Resizecomjpg

Tradycja w nowoczesnej formie

Aby zadbać o zdrowie, nasze babcie stosowały napary z roślin, np. owoców czarnego bzu, aronii czy żurawiny. Te same naturalne składniki, ale w formie wysoko skoncentrowanych ekstraktów Health Labs Care wykorzystuje w suplemencie diety ProtectMe Recovery+, łącząc je w nowoczesną kompozycję. Wysoka zawartość kolagenu rybiego oraz witamina D wspierają m.in. odporność, witalność i mięśnie, co w trakcie przeziębienia jest niezwykle ważne. Wszystkie ekstrakty zastosowane w produkcie ProtectMe Recovery+ są standaryzowane i posiadają DER (Drug Extract Ratio). Produkt dostępny jest w wygodnych saszetkach o pysznym, owocowym smaku.

hlc1_Easy-Resizecomjpg

Zdrowie masz we krwi

Na uwagę zasługuje również suplement diety FeMe Complex. To produkt, który wspiera procesy krwiotwórcze i może zapobiec anemii. W składzie znajdziemy to połączenie żelazo, laktoferynę i 7 innych składników (m.in. ekstraktu z buraka, pokrzywy czy owoców dzikiej róży), które dbają o prawidłowe tworzenie czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz właściwy transport tlenu w organizmie. Suplement diety FeMe Complex zawiera składniki, dzięki którym żelazo jest lepiej wchłaniane i wykorzystane przez organizm, zwłaszcza dzięki obecności laktoferyny i witaminy C, a także witaminy B12 i cynku. Suplement diety FeMe Complex świetnie sprawdzi się u kobiet, które obficie miesiączkują i z tego powodu mogą cierpieć na anemię, ale także u osób będących na diecie roślinnej, u których często występuje niedobór żelaza oraz witamin z grupy B.

hlc_dermo_Glow2_saszetka_Easy-Resizecomjpg

Produkty Health Labs Care działają zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz, dla zdrowia i urody. Marka ma w swojej ofercie już prawie 60 suplementów diety, które każdego dnia wspierają zdrowie tysięcy kobiet. Pomagają one każdego dnia zadbać im o zdrowie i dobre samopoczucie. Kobiety doceniają możliwość konsultacji i indywidualnego doboru suplementów diety do ich własnych potrzeb. Dzięki temu czują się wyjątkowe i zaopiekowane.

Dowiedz się więcej na: https://www.healthlabs.care/pl