Ibum Forte z tytułem Zdrowa Marka Roku

IBUM_Forte_logo_CMYKPNG

Wielu Polaków każdego dnia zmaga się z bólem, dlatego Hasco-Lek, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, stworzył markę produktów IBUM. Wiemy, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, a także mamy świadomość, że komfort dziecka to także komfort rodzica i opiekuna W walce z bólem i gorączką u najmłodszych idealnie sprawdza się IBUM Forte zawiesina. Produkt nie zawiera cukru oraz sztucznych barwników i może być stosowana u dzieci już od 3. miesiąca życia. miesiąca życia. Naszym wyróżnikiem wśród zawiesin jest także szklana (a nie tak jak w przypadku innych, dostępnych na rynku produktów, plastikowa) butelka, która jest nie tylko rozwiązaniem ekologicznym, ale także prozdrowotnym, ponieważ powszechnie znany jest nam wpływ, jaki ma na nasz organizm żywność, którą przechowujemy w opakowaniach z tworzyw sztucznych. IBUM Forte zawiesina to lek, który dostępny jest w trzech przepysznych smakach: malinowym, truskawkowym i bananowym. Produkt stosuje się przy stanach gorączkowych różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego. IBUM Forte warto mieć pod ręką także w przypadku bólu – zarówno głowy, gardła, zęba jak i stawów, kości czy na skutek urazów. 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu. Warto dodać, że IBUM Forte jest marką, która regularnie nagradzana jest w rozmaitych plebiscytach konsumenckich, za najwyższą jakość i skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Wśród przyznanych tytułów znalazły się m.in. Złota Idea 2010, Laur Klienta Odkrycie 2012, Konsumencki Lider Jakości 2018. 

Ibumjpg

 

IBUM FORTE, 200 mg/5 ml, zawiesina doustna. Skład: 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg. Postać farmaceutyczna: Zawiesina doustna o smaku malinowym, bananowym i truskawkowym. Wskazania do stosowania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego. Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, takie jak: bóle głowy, gardła i mięśni (np. w przebiegu zakażeń wirusowych), bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych, bóle na skutek ząbkowania, bóle stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu (np. skręcenia), bóle na skutek urazów tkanek miękkich, bóle pooperacyjne, bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na ibuprofen lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować u osób, u których w trakcie leczenia kwasem acetylosalicylowym lub innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ) występowały w przeszłości jakiekolwiek objawy alergii w postaci zapalenia błony śluzowej nosa, pokrzywki, skurczu oskrzeli lub astmy. Choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy czynna lub nawracająca w wywiadzie, perforacja lub krwawienie, również występujące po zastosowaniu NLPZ. Ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca. Nie stosować ibuprofenu jednocześnie z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym inhibitorami COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych). III trymestr ciąży. Naczyniowo-mózgowe lub inne czynne krwawienie. Zaburzenia krzepnięcia (ibuprofen może wydłużać czas krwawienia), skaza krwotoczna. Zaburzenia wytwarzania krwi o nieustalonym pochodzeniu, takie jak małopłytkowość. Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zatwierdzoną charakterystyką preparatu. Dalsze informacje dostępne na życzenie. 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

http://www.hasco-lek.pl/