Marka Oriflame nagrodzona Zdrową Marką Roku!

Firma Oriflame została założona w Szwecji przez dwóch braci i ich przyjaciela w 1967roku. W ciągu 45 lat stała się międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią w ponad 60 krajach. Ponad 3,6 mln Konsultantów na całym świecie zajmuje się sprzedażą naszych wysokiej jakości kosmetyków.

Firma od 45 lat angażuje się w inspirowanie ludzi i dawanie im szansy realizacji marzeń, dzięki unikalnemu konceptowi marketingowemu. Marzenia klientów i konsultantów inspirują firmę do tworzenia nowych produktów i programów pozwalających stworzyć swój własny biznes. Celem firmy jest również zmiana życia na lepsze. Dzięki unikalnym szwedzkim produktom upiększającym, miliony osób na całym świecie poczuło się lepiej i odważniej, co pomogło im osiągnąć ich cele.

 

WellnessPack dla kobiet oraz dla mężczyzn:

Nowoczesna nauka wyraźnie wskazuje, że dobre odżywienie organizmu jest jednym z najważniejszych czynników zapewniających dłuższe i zdrowsze życie.   WellnessPack łączy dokładnie przebadane, naturalne składniki, takie jak olej rybny omega 3, astaksantyna oraz niezbędne witaminy i minerały, by zapewnić pełne spektrum wsparcia żywieniowego. Wygodna saszetka WellnessPack to optymalny poziom składników odżywczych, który każdego dnia wspomaga ogólne funkcjonowanie organizmu - mężczyzn i kobiet.

 

Każda saszetka WellnessPack zawiera:

Kwasy tłuszczowe omega 3 EPA i DHA, które zostały wnikliwie przetestowane pod kątem korzystnego wpływu na układ sercowo-naczyniowy i zdrowie mózgu. Każda kapsułka zawiera olej rybny pozyskiwany ze zrównoważonych zasobów rybnych i certyfikowany przez FOS (Friend of the Sea). Olej jest perfekcyjnie filtrowany, by otrzymać produkt o doskonałej czystości i zamykany w kapsułce z żelatyny rybnej.   Szeroką i zbalansowaną gamę witamin oraz minerałów, której zadaniem jest codzienne wypełnienie luk żywieniowych, dostarczanie organizmowi niezbędnych składników odżywczych i wspomaganie optymalnego funkcjonowania.

 

Zapewniający ochronę antyoksydacyjną Ekstrakt z astaksantyny i borówek. Pochodząca z alg Archipelagu sztokholmskiego astaksantyna została przebadana pod kątem jej wyjątkowych właściwości antyoksydacyjnych. W przeciwieństwie do innych przeciwutleniaczy, ma ona unikalną strukturę, która neutralizuje wolne rodniki zarówno w wewnętrznej, jak i zewnętrznej warstwie błony komórkowej, tworząc ochronną tarczę przeciwko szkodliwym czynnikom, takim jak promienie UV, zanieczyszczenie środowiska i zła dieta.   WellnessPack odpowiada na potrzeby organizmu i jest łatwym oraz wygodnym sposobem na rozpoczęcie dnia od Rytuału Wellness by Oriflame.

 welnessJpeg

https://pl.oriflame.com/
https://www.facebook.com/Oriflamepl
https://www.youtube.com/user/oriflamepoland
https://www.instagram.com/oriflamepoland/