Moc i energia roślin od Mother's Protect!Naturalne wsparcie 

W Mother’s Protect wierzymy, że Natura stworzyła perfekcyjne narzędzia, których właściwe użycie zapewnia długie i szczęśliwe życie. Adaptogeny stanowią odpowiedź na najczęstsze problemy zdrowotne współczesnego świata.

do artykuu 1jpg

Większość ludzi żałuje, że tak późno na nie trafiło, ponieważ uświadamiają sobie, że mogli już od wielu lat czuć się lepiej. Dlatego edukujemy o ich działaniu w oparciu o aktualne badania naukowe i własne, wieloletnie doświadczenie. Każdy powinien mieć możliwość wykorzystania w pełni swojego potencjału, a dzięki wsparciu ziół adaptogennych jest to nie tylko możliwe, ale też znacznie łatwiejsze.

 

Unikalny sposób produkcji 

Tajemnicą sukcesu naszych produktów są najwyższej jakości surowce, unikalny sposób produkcji oraz profesjonalna pomoc w doborze odpowiedniego ekstraktu.

do artykuu 2jpg

Trzymamy pieczę nad każdym etapem produkcji. Sprowadzamy tylko całe fragmenty roślin, żeby móc kontrolować ich jakość i kondycję. Do ekstrakcji wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości substraty. Cały system laboratoryjny został unikalnie zaprojektowany w taki sposób, aby ekstrakt ani przez chwilę nie miał kontaktu z metalem, który zmieniłby jego właściwości. Wykorzystujemy jedynie szkło, które jest chemicznie obojętne i nie wchodzi w reakcje z substancjami roślinnymi.

 

Jakość i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu 

Podchodzimy bardzo poważnie do jakości suplementów. Podczas produkcji dbamy o zachowanie tradycji zielarskiej. Dzięki stosowaniu się do szeregu przepisów i regulaminów możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że nasze ekstrakty są bezpieczne i skuteczne.

do artykuu 3jpg

Nie ograniczamy się do standardów produkcyjnych (GMP, HACCP, GHP), ale idziemy o krok dalej - wszystkie ekstrakty Mother’s Protect badane są w akredytowanych laboratoriach na zawartość metali ciężkich, pestycydów, zanieczyszczeń mikrobiologicznych i WWA.

 

Test na dopasowanie - klucz do najlepszych rezultatów 

Wbrew wielu marketingowym iluzjom nie istnieje coś takiego, jak uniwersalne zioło dobre dla każdego. Żeby ekstrakt dał pożądany efekt, musi był odpowiednio dobrany do indywidualnych potrzeb danej osoby. Z tego powodu stworzyliśmy rozbudowany algorytm, dostępny na stronie w formie testu. Pomaga on określić, który produkt odpowiada na zróżnicowane potrzeby każdego z naszych klientów.

do artykuu 4jpg

Każdy klient ma zapewnioną również na profesjonalną, indywidualną pomoc. Możemy pochwalić się ekipą naprawdę wciągniętych w temat specjalistek i specjalistów. Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, która koncentruje się tylko i wyłącznie na temacie adaptogenów. Lata doświadczenia sprawiły, że temat ziół adaptogennych i szeroko pojętego zdrowia nie ma przed nami żadnych tajemnic.

 

Komu pomagamy? 

Cieszymy się zaufaniem bardzo zróżnicowanej grupy odbiorców. Sportowcy wspomagają się Czarodziejem, aby osiągać spektakularne efekty treningów. Kobiety doceniają Królową za pomoc w regulacji hormonów i poprawę wyglądu. Osoby starsze korzystają z dobrodziejstw Gotu Koli, która wspomaga stawy oraz pamięć. Zestresowani pracownicy oraz rodzice odnajdują spokój dzięki Ashwagandzie.

do artykuu 5jpg

Naszą misją jest szerzenie wiedzy o dobroczynnym wpływie adaptogenów, tak aby każdy mógł wspomóc się nimi w realizacji własnych celów.


Więcej na: https://mothersprotect.com/