Naturalnie i smacznie – WygodnaDieta.pl z tytułem Zdrowa Marka Roku

Wygodnadietapl-logopng

WygodnaDieta.pl od 12 lat dostarcza catering dietetyczny prosto pod drzwi Klientów. Codziennie otrzymują oni pięć zbilansowanych, świeżych i zdrowych posiłków. Nie ma w nich szkodliwych konserwantów czy polepszaczy smaku i koloru. Potrawy inspirowane są smakami z różnych stron świata. W ofercie są dania m.in. kuchni indyjskiej, chińskiej, azjatyckiej i europejskiej. Menu układane jest przez dietetyków we współpracy z szefem kuchni. W ofercie marki jest obecnie 13 rodzajów diet (w tym diety specjalistyczne). Wśród nich są m.in.:

Wygodadietapl-daniajpg

•  dieta niskokaloryczna - w menu znajduje się m.in. chude mięso, nabiał, produkty zbożowe bogate w błonnik, warzywa i owoce.

•  dieta wegetariańska - w jadłospisie często pojawiają się rośliny strączkowe, świeże warzywa, owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe, a także nabiał.

• dieta bez glutenu i laktozy - menu złożone jest ze zbóż naturalnie bezglutenowych (gryka, kukurydza, ryż, itd.), roślinnych substytutów nabiału (mleko roślinne, tofu, itd.) oraz nabiału bezlaktozowego.

•  dieta Montignaca - polega na niełączeniu produktów tłuszczowych z węglowodanami
o wysokim indeksie glikemicznym oraz ograniczeniu tłuszczów pochodzenia zwierzęcego.

• dieta dla diabetyka - oparta jest o produkty z niskim i średnim indeksem glikemicznym. Jej zadaniem jest wspomaganie leczenia doustnymi lekami przeciwcukrzycowymi oraz zapobieganie rozwojowi cukrzycy.

kolazjpg

Diety dostępne są w różnych kalorycznościach od 1000 kcal do 2500 kcal. Dzięki tak bogatej ofercie
z usług marki mogą korzystać osoby, które chcą zredukować wagę, przytyć, poprawić samopoczucie
i stan zdrowia.

www.wygodnadieta.pl/

www.facebook.com/wygodnadieta/

www.instagram.com/wygodnadieta/

Wygodnadietapl-zdjcie-gwnejpg