Oryginalny Sok - marka, która nie słodzi! Po prostu… z natury wyciska to co najlepsze!

Historia przedsiębiorstwa Biurkom Flampol Sp. z o.o. sięga 1992r.
Od tego czasu z niewielkiej firmy skupującej dziczyznę stali się jednym z czołowych przedsiębiorstw w Polsce oraz Europie. Ustabilizowana pozycja firmy zmotywowała do rozszerzenia zakresu działalności, wprowadzając na rynek nową markę soków NFC pod nazwą „Oryginalny Sok”.


grejpfrut biay_330mljpg
Oryginalny Sok” powstaje na bazie najwyższej jakości staranie dobranych i wyselekcjonowanych warzyw oraz owoców, pochodzących w części z własnych upraw. Do wytworzenia soków wykorzystywane są tylko owoce lub warzywa, produkt nie zawiera dodatków w postaci wody lub cukru. Cała słodycz wyczuwalna w trakcie konsumpcji jest efektem prawidłowo dobranych owoców i warzyw o najwyższej jakości. Produkty "Oryginalny Sok" powstają z soków NFC tj. Not From Concentrat. Jest to międzynarodowy skrót gwarantujący jakość oraz to, że sok nie jest odtwarzany z koncentratu.

doypack_wizualizacja-mus malinajpg

Sok pasteryzowany dostępny w różnych smakach

Marka „Oryginalny Sok” istnieje od października 2016 roku. W tym czasie wprowadzono na rynek soki w butelce szklanej o pojemności 200ml, 330ml, 1000ml. Pierwsze w Polsce soki w opakowaniach Doypack 110ml, soki w kartonach bag in box 3L, 5L oraz linie produktów Smoothie. W swoim portfolio posiadają ponad 25 różnych smaków soków, zaczynając od tych najpopularniejszych jak sok pasteryzowany z jabłka lub sok z pomarańczy poprzez smaki egzotyczne takie jak sok jabłko – mango lub jabłko-liczi-pitahaja a kończąc na zaskakujących smakach takich jak sok z cytryny lub limonki. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto soki owocowe, warzywne w tym sok na odporność są produktami wysokiej jakości wytwarzanymi z myślą o pozyskaniu z natury wszystkiego, co najlepsze.

Więcej na: https://oryginalnysok.pl/

logo-oryginalny-sokpng