Powstanie GOE Wellness: Podróż zainspirowana przez Rossa i Magdę

GOE Wellness, firma zajmująca się holistycznym zdrowiem i dobrym samopoczuciem, została założona przez Rossa i Magdę z misją prowadzenia osób na ich drodze do wellness. Firma skupia się na promowaniu satysfakcjonującego i szczęśliwego życia poprzez aktywne dążenie do wellness, podkreślając znaczenie równowagi i praktyki holistycznej samoopieki. Jednak początek GOE Wellness jest historią zakorzenioną w osobistych doświadczeniach jej założycieli, historią transformacji i uświadomienia, która doprowadziła do stworzenia tej platformy skoncentrowanej na wellness.

Podróż Rossa i Magdy rozpoczęła się od rejsu żaglowego, który był punktem zwrotnym w ich życiu. Pomimo licznych wyzwań, takich jak choroba morska, burze i minimalistyczne warunki życia na ich małej łodzi, odkryli głębokie poczucie szczęścia. Prostota ich stylu życia, świeże jedzenie, które konsumowali, aktywność fizyczna, którą podejmowali, i odpoczynek umysłu, który osiągnęli, przyczyniły się do nowego zrozumienia wellness.

_DSC6079_Easy-Resizecomjpg

To doświadczenie wywołało objawienie na temat znaczenia równowagi w życiu i wartości holistycznej samoopieki. Zrozumieli, że wellness nie polega na ekstremalnych dietach czy rygorystycznych rutynach ćwiczeń, ale na wprowadzaniu małych, zrównoważonych zmian w codziennych nawykach. Odkryli, że mogą osiągnąć lepsze zdrowie fizyczne i psychiczne, spędzając więcej czasu na świeżym powietrzu, jedząc świeże jedzenie i odpoczywając umysłowo.

GoE_logo_main 2 1png

Zainspirowani swoją osobistą transformacją, Ross i Magda postanowili podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi. Dostrzegli lukę w branży wellness między hardcore'owymi entuzjastami fitnessu a tymi, którzy szukają bardziej zrównoważonego podejścia do zdrowia. Wyobrażali sobie przestrzeń, która będzie wspierać i prowadzić jednostki na ich drodze do wellness, pomagając im osiągnąć spokojny i odżywczy styl życia. Ta wizja doprowadziła do stworzenia GOE Wellness.

company pic 1_Easy-Resizecomjpg

Firma skupia się na czterech filarach wellness: bycie aktywnym, aby poczuć się pełnym energii, odpoczywając, aby nawiązać kontakt ze swoim ciałem, dokonując zdrowych wyborów żywieniowych dla odżywiania, i podkreślając swoje piękno, aby rozkwitnąć we własnej skórze. Ich podejście podkreśla znaczenie konsekwencji i siłę małych, zdrowych zmian.


Podróż Rossa i Magdy jest dowodem na transformacyjną moc wellness. Ich doświadczenia ukształtowały ich zrozumienie zdrowia i dobrego samopoczucia, prowadząc do stworzenia platformy, która zachęca innych do rozpoczęcia własnej drogi do wellness oraz produktów z nasion konopii, które ich na tej drodze wspierają. Poprzez GOE Wellness, nadal inspirują innych swoją historią, pokazując, że satysfakcjonujące i szczęśliwe życie jest w zasięgu każdego.  

Więcej informacji: www.goewellness.com