Przepis na zdrowie? Właściwa dieta, życie w zgodzie z naturą i OmegaMarine Forte Plus!

Firma Natural Pharmaceuticals została założona w oparciu o 25-letnie doświadczenie inwestorów z Norwegii Knuta-Erika Karlsena, Ole Bjørn Fausa i Reidara Nilsena, którzy od początku swojej kariery zajmowali się żywieniem oraz eksploatacją zasobów i korzyści płynących ze spożywania ryb morskich. Zainteresowanie to wynika również z ich tradycji rodzinnych oraz głębokiej wiary, że ryby są niezwykle zdrowe i niezbędne dla zapewnienia dobrego stanu zdrowia. Zarówno dla Olego Bjørna Fausy, jak i Prezesa Zarządu Jonasa Törnquista jest to szczególnie ważne. Ich dziadkowie byli rybakami, a rodziny żyły z rybołówstwa. 

Wierzymy, że kluczem do dobrego zdrowia jest właściwa dieta oraz życie w zgodzie z naturą. Mamy świadomość, że każdy, bez względu na wiek, potrzebuje racjonalnej, zrównoważonej diety.

OMF_bannerjpg

Wierzymy, że kluczem do dobrego zdrowia jest właściwa dieta oraz życie w zgodzie z naturą. Mamy świadomość, że każdy, bez względu na wiek, potrzebuje racjonalnej, zrównoważonej diety. 

Dążymy do bycia ekspertami na rynku suplementów diety z kwasami tłuszczowymi Omega-3. Pragniemy to osiągnąć oferując najwyższej jakości zdrowe produkty. Zależy nam również na tym, aby nasi Klienci świadomie wybierali nasze produkty i znali wszelkie korzyści płynące z ich stosowania. Dlatego naszą komunikację opieramy o edukację oraz o pełne i rzetelne informacje na temat składników naszych suplementów i ich pochodzenia. 

Dlaczego OmegaMarine Forte+ ?

OmegaMarine Forte+ to wysokiej jakości suplement zawierający niezwykle ważne kwasy Omega-3 (DHA i EPA). Dodatkowo został on wzbogacony witaminą D, która przede wszystkim wspiera układ odpornościowy. 

Wyprodukowany w Norwegii, na bazie łososia żyjącego w krystalicznie czystych wodach Oceanu Arktycznego jest idealnym uzupełnieniem naszej codziennej diety w wysokowartościowe kwasy Omega-3. Olej z łososia zamknięty w naszych kapsułkach powstaje w ramach niespotykanego procesu produkcji – od połowu ryb do wydobycia oleju mija zaledwie 75 minut. Następnie zamykany jest w małych łatwych do połknięcia, żelowych kapsułkach, które nie pozostawiają nieprzyjemnego posmaku w ustach. 
Omega_Marine_360_PL_dwie_butelkijpg

Unikalny proces produkcji

Wysoka jakość OmegaMarine Forte+ to nasz najwyższy priorytet! Natural Pharmaceuticals wykorzystuje najnowsze technologie produkcji i zapewnia pełną kontrolę jakości. Jesteśmy jedną z nielicznych firm zajmujących się wytwarzaniem kwasów Omega-3, która ma kontrolę nad całym swoim procesem produkcyjnym – od połowu łososi, poprzez wszystkie etapy przetwarzania, aż do zamknięcia każdego opakowania OmegaMarine Forte+. Używamy tylko czystych, bezpiecznych, świeżych i naturalnych surowców. 

DSC05102JPG

Certyfikat ORIVO

Zapewniamy pełną identyfikowalność oleju z łososia. OmegaMarine Forte+ to pierwszy suplement Omega-3 w Polsce z norweskim certyfikatem ORIVO. Certyfikat ten to gwarancja, iż olej z łososia stosowany w procesie produkcji OmegaMarine Forte+ został przebadany przy pomocy najnowszych technik laboratoryjnych dostępnych na świecie. Każdy suplement diety certyfikowany przez ORIVO posiada indywidualny numer testu, który potwierdza gatunek i pochodzenie surowca, z którego został wyprodukowany. 

Omega_Marine_360_PL_smallpng

Norweska jakość

Jak każdy suplement diety Natural Pharmaceuticals, OmegaMarine Forte+ został opracowany według norweskiej receptury, a później w Norwegii wyprodukowany. I to wszystko pod ścisłą kontrolą jakości. Zawsze stawiamy na naturalność i bezpieczeństwo naszych produktów. Pozytywne opinie Klientów oraz liczne polecenia z ich strony potwierdzają ich skuteczność i niezawodność. Efektem naszych starań jest zaufanie, jakim obdarzyło nas już ponad milion osób w Polsce!
www.natural.pl 

 

\