Rosafilo nagrodzone tytułem Zdrowa Marka Roku

prestashop-logo-1514390828jpg

ROSAFILO NATURA & PIĘKNO to polska marka która powstała w lutym 2018r. Od płatków róży rosnącej nad Bałtykiem zaczęła się nasza fascynacja wysokiej klasy naturalnymi kosmetykami. Jesteśmy rodzinną firmą. Marka ROSAFILO to połączenie natury i piękna.

b2jpg

Każda kobieta jest wyjątkowa i kocha piękne oraz wyjątkowe produkty. Dla takich kobiet stworzyłyśmy ROSAFILO i to co same kochamy - kosmetyki ręcznie wykonane, wysokiej jakości, piękne i naturalne.

Chciałyśmy aby każda z Pań choć na chwilę przeniosła się z naszymi produktami do bajecznego ogrodu pełnego barw, zapachów i zdrowia. Produkty marki ROSAFILO w swoim składzie mają certyfikowane surowce roślinne i mineralne. Naszym głównym założeniem było podarowanie kobietom produktów które będą zarówno piękne na zewnątrz, jak i piękne wewnątrz dzięki składnikom w nich zawartych.

internet-0808-max-2727jpg

Kosmetyki marki ROSAFILO są przygotowywane ręcznie. Zwracamy uwagę na dobór odpowiednich składników w każdym produkcie. Receptura naszych produktów jest stworzona na podstawie naszych autorskich przepisów i doświadczeń. Produkty marki ROSAFILO to dzieła w które wkładamy nasze serce i upodobanie do produktów wyłącznie naturalnych.

Naturalność, relaks, zmysłowość, luksus, jakość to wszystko co chcemy przekazać w naszych produktach.

Zapraszamy do krainy przyjemności!

https://rosafilo.pl/