Rozsmakuj się w zdrowiu z Healthy Food Catering!


Healthy Food Catering to pakiet pełnowartościowych posiłków dla dbających o siebie osób, które w codziennym rytmie dnia potrzebują wsparcia w dążeniu do zdrowia. Dzięki zbilansowanym, bogatym w witaminy i składniki mineralne posiłkom, które gotowe dostarczamy pod drzwi klienta, będziesz się czuć wyjątkowo.

3Z5A3292_1_insta_1080pxjpg

Healthy food catering to najzdrowsza dieta, oparta o naturalne mieszanki ziół i przypraw, które sprawiają, że czujesz się lekko i zdrowo każdego dnia. Kompozycja dań w Healthy Food catering wspiera wysiłki w dążeniu do sportowych sukcesów, powodzenia w życiu zawodowym jak i codziennych przyjemnościach, na których możesz się skupić w pełni, dzięki oszczędności czasu jaki Ci gwarantujemy.

3Z5A3636_insta_1080pxjpg

Zadaniem healthy food catering jest wsparcie Cię w codziennym życiu, dzięki dostarczaniu pozytywnej i zdrowej energii zawartej w tym co jesz. Edukacja w zakresie zdrowego żywienia i udowadnianie każdego dnia, że dieta może być pyszna i zdrowa to nadrzędny cel naszego cateringu.

3Z5A3942_insta_1080pxjpg

Zamiana złych nawyków w dobre, staje się naturalna i niezwykle przyjemna. Właściwie dobrana dieta to klucz do Twoich codziennych sukcesów w każdej dziedzinie życia.

5DC43AC0-BFBC-424D-B50F-B56F1BF9E850JPG

Healthy Food Catering jest firmą oferującą dietę pudełkową na terenie całej Polski już od ponad 6 lat. Głównym celem firmy jest rozwijanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród Polaków oraz poprawa zdrowia psychicznego dzięki zbilansowanej diecie. W Healthy Food szczerze wierzymy, że zbilansowana dieta, dobrana indywidualnie dla każdego klienta, to klucz do zachowania zdrowia i pięknego wyglądu. Zgodnie z dewizą firmy „Stay healthy forever”, posiłki tworzone są z najwyższą precyzją i starannością, by klienci cieszyli się dobrym samopoczuciem przez cały czas. Współpracujemy z lokalnymi, zaprzyjaźnionymi dostawcami, dzięki czemu mamy pod stałą kontrolą jakość towarów. „Nigdy nie podajemy dań, których sami byśmy nie zjedli” to powód, dla którego firma odnosi tak duży sukces na rynku cateringowym. Świadczą o tym opinie wielu zadowolonych klientów. Tworzenie diet z najwyższej jakości składników bez dodatku polepszaczy smaku, sprawia, że klienci naszej firmy cieszą się zdrowiem i osiągają zamierzone rezultaty dietetyczne. Nasze posiłki przygotowywane są za pomocą takich technik kulinarnych jak pieczenie na parze i gotowanie. Dania natomiast pakowane są w atmosferze ochronnej MAP, dzięki czemu zachowują swoją świeżość. Klienci Healthy Food mają pełną kontrolę nad swoim planem żywieniowym dzięki opcji Wybór Menu. Możliwość dodawania dodatkowych posiłków dla bliskich, witaminowych koktajli lub healthy shot’s sprawia, że Twoja dieta może być jeszcze bardziej różnorodna. Opcja wybrania eko opakowań, wielorazowych eko sztućcy i torby termicznej sprawią, że korzystanie z diety nigdy nie było tak bezpieczne i przyjemne. Doceniamy naszych klientów, dlatego posiadamy program lojalnościowy, dzięki czemu masz wpływ na wysokość swojego rabatu. U nas „be healthy” się po prostu opłaca. W ofercie firmy znajdziesz ponad 15 programów dietetycznych w różnych wariantach kalorycznych z możliwością dostosowania ilości posiłków jakie do Ciebie przyjadą. 5 posiłków to dla Ciebie za dużo? Spokojnie! Teraz możesz wybrać  4 lub 3 dania dziennie, o odpowiedniej dla Ciebie wartości energetycznej lub nieco niższej byś nadal mógł buszować w kuchni jeśli tylko lubisz czasem coś sobie samemu upichcić. Jedz co lubisz w diecie pudełkowej, bo tylko Ty wiesz najlepiej co jest dla Ciebie dobre!

IMG_0307JPG

Wypróbuj i rozsmakuj się w zdrowiu : www.hfood.pl