Sundose- skład tak unikalny, jak odcisk palca!

Wzrastająca świadomość społeczna, obawy przed chorobami i nowe trendy związane ze zdrowym stylem życia powodują, że Polacy coraz chętniej sięgają po suplementy. Aż 64% respondentów, biorących udział w najnowszym badaniu przeprowadzonym dla Sundose, w ciągu ostatnich 12 miesięcy korzystało z suplementów, z czego 65% robiło to regularnie. 92% z nich uważa zaś, że suplementacja może przynosić pozytywne skutki dla organizmu.
Sundose_odpornosc_IIjpg

Marka Sundose skupiła się na personalnym podejściu, które jest kluczowym elementem mądrej suplementacji. Możemy tu mówić o suplementacji nowej generacji. Nasz zespół składa się ekspertów dietetyków, badaczy i farmakologów. Poważnie podchodzimy do kwestii zdrowia, dlatego każde wyniki zdrowotnego wywiadu przeprowadzonego przez Sundose, dodatkowo, indywidualnie można z nami skonsultować lub dobrać skład suplementów na podstawie wyników badania krwi podkreśla Tomasz Styk, współzałożyciel i dyrektor operacyjny Sundose.

Sundosejpg

Personalizacja w Sundose oznacza, że każda saszetka ma unikalny skład. Jest on dopasowany indywidualnie do potrzeb i celów zdrowotnych, które chcemy osiągnąć. W skład Sundose mogą wchodzić witaminy, minerały, probiotyki, kwasy omega-3, adaptogeny i antyoksydanty w zmiennych proporcjach, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem i preferencjami. Należy pamiętać, że suplementacja powinna być procesem ciągłym i odbywać się regularnie, by wzmacniać organizm i zapobiegać chorobom.

Sundose to polski produkt. Pierwszy w Europie personalizowany suplement diety, sporządzony w oparciu o wiedzę i doświadczenie naukowców oraz ekspertów.

Personalizacja - każdy jest wyjątkowy

Sundose wrzesie20jpg

Sundose to suplement, który dobierają dietetycy i naukowcy na podstawie szczegółowego wywiadu zdrowotnego lub badań krwi. Dzięki temu skład każdej saszetki jest w 100% dopasowany do realnych potrzeb organizmu.

Stworzony w 100% z dokładnie opisanych, najlepszych składników, podanych w najbardziej wchłanialnej formie z możliwych. Wyszliśmy naprzeciw ślepej suplementacji, która jest nieskuteczna i szkodliwa dla zdrowia.

Sundose to mieszanka witamin, minerałów, probiotyków, antyoksydantów, adaptogenów i kwasów omega-3.

Sundose IIjpg

Sundose nie zawiera konserwantów, dlatego przechowuje się go w lodówce. Nie zawiera też sztucznych barwników, wypełniaczy oraz syntetycznych substancji smakowych. Oferujemy również wersję dla wegan, a nasze opakowanie jest obecnie jednym z najbardziej ekologicznych na rynku.

W jednej saszetce znajduje się wszystko to, czego każdego dnia naprawdę potrzebujesz. Każdy składnik dopasowany jest do Twojego organizmu i stylu życia. 

 Więcej informacji znajdziesz na: https://sundose.io/