SuperMenu by Anna Lewandowska – zdrowy catering dietetyczny z unikalną filozofią działania!


SuperMenu by Anna Lewandowska to jeden z wiodących na rynku cateringów dietetycznych w Polsce. Marka wyróżnia się zupełnie nowym i innowacyjnym podejściem do kategorii zdrowia w branży opierając swoje działania na trzech głównych filarach filozofii zdrowego życia, którymi w codziennych wyborach kieruje się sama Anna Lewandowska. Czym jeszcze wyróżnia się na tle konkurencji?

 

Zdrowie na pierwszym miejscu

Dla SuperMenu zdrowie jest priorytetem dlatego jako pierwszy w Polsce wyeliminował ze wszystkich swoich diet biały cukier, surowe mleko i pszenicę. Nie używa produktów wysokoprzetworzonych, barwników czy konserwantów. Stawia na holistyczne podejście do kwestii zdrowia, skupiając się na budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych Klientów poprzez dostarczanie pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków, edukację na temat zasad zdrowego odżywiania, zwracanie uwagi na regularność w spożywaniu posiłków oraz aktywność fizyczną.

Anna Lewandowska_SuperMenujpg

- Od wielu lat propaguję zdrowy styl życia i zachęcam Polaków do zmiany nawyków na zdrowsze poprzez swoją działalność zawodową i społeczną. W swoich działaniach skupiam się przede wszystkim na trzech filarach – zdrowej diecie, aktywności fizycznej oraz równowadze psychofizycznej i motywacji. Z roku na rok obserwuję, jak nasze nawyki sukcesywnie się zmieniają, rośnie świadomość konsumentów, a wraz z nią zmienia się też rynek usług i produktów. Tytuł Zdrowa Marka Roku to dla nas wyróżnienie, a także potwierdzenie, że SuperMenu stanowi realne wsparcie w dbaniu o zdrowie i kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych podkreśla Anna Lewandowska, sportsmenka, propagatorka zdrowego stylu życia i założycielka cateringu dietetycznego SuperMenu.

Super Uprawy_ Anna Lewandowskajpg

Nowe standardy w branży

Po roku działalności, który był sprzedażowym sukcesem SuperMenu, marka postawiła kolejny krok milowy. Zdrowy catering Anny Lewandowskiej rozpoczął uprawę certyfikowanej, ekologicznej żywności, wyznaczając tym samym nową jakość na rynku. To przełom w branży cateringów dietetycznych, który udowadnia, że SuperMenu cały czas dynamicznie się rozwija działając zgodnie z najnowszym trendami. Ekologiczne zioła posiadają szereg właściwości leczniczych wpływając pozytywnie na stan zdrowia, dzięki czemu SuperMenu oferuje swoim Klientom najwyższe standardy oraz smak płynący prosto z natury.

SuperMenu by Anna Lewandowska posiada nowoczesny, zbudowany od podstaw zakład produkcyjny  na Warszawskiej Pradze o wielkości ponad 3000 m2, w którym procedury oraz standardy bezpieczeństwa produkcji wykraczają poza obowiązujące w Polsce normy. Inwestycja oparta o najnowsze technologie wyniosła kilka milionów złotych. Po wprowadzeniu obostrzeń w czasie pandemii firma nie musiała wdrażać już praktycznie żadnych dodatkowych zmian, ponieważ spełniała je już z nadwyżką. Nie odczuła również wpływu pandemii na pracę zakładu, poza zwiększającą się stale ilością zamówień.

Super Uprawy_Anna Lewandowska 2jpg

Różnorodność i smak

SuperMenu stawia na różnorodność tworząc zbilansowane jadłospisy w oparciu o szeroką gamę wartościowych posiłków – marka opracowała już blisko 10,000 receptur. W menu cateringu dietetycznego znajduje się 16 różnych wariantów diet dostępnych w 5 opcjach kalorycznych z możliwością wymiany posiłków, co pozwala na dopasowanie dań do swoich preferencji i prowadzonego trybu życia. Trzy z nich stanowią specjalnie zaprogramowaną ścieżkę do osiągnięcia pełnego zdrowia (Dobry Start, Droga do mistrzostwa, Wyzwanie Wojownika), pozostałe to klasyczne plany żywieniowe oraz diety dostosowane do sprecyzowanych potrzeb i stanu zdrowia. Ze względu na rozwój chorób cywilizacyjnych, w tym otyłość i nadwagę, SuperMenu zadbało o specjalistyczne diety, takie, jak No gluten&No lactose, SIRT, DASH, Niski IG, które cieszą się dużym zainteresowaniem wpisując się w aktualne potrzeby konsumentów.

 

Więcej na: https://supermenu.com.pl/