TAJM Zdrową Marką Roku 2022!


Zdrowie jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na dobrą jakość naszego życia. Z tego powodu, każdy z nas powinien dbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Catering dietetyczny TAJM dostarcza Wam dietę opartą na dobrze zbilansowanym jadłospisie, skomponowanym ze zróżnicowanych, zdrowych  składników charakteryzujących się wysoką jakością oraz niepowtarzalnym smakiem.

tajm-2jpg

W naszym cateringu wiemy, że styl życia w dużym stopniu odpowiada za zachowanie naszego organizmu w optymalnym zdrowiu. Ogromne znaczenie w tym przypadku odgrywa dieta, którą każdy z nas stosuje. Warto tutaj zadbać o dietę dostosowaną do naszych potrzeb, taką która zapewni nam dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz będzie dla nas w pewnym znaczeniu nagrodą. Jest to niezwykle istotne, aby dieta, którą stosujemy, nam smakowała i była różnorodna, dzięki czemu jej stosowanie nie będzie dla nas uciążliwe i kłopotliwe. Dieta daje dużo lepsze efekty w momencie, kiedy jest dla nas czymś pozytywnym i przyjemnym. Taką właśnie dietę zapewnia catering TAJM.

tajm-1jpg

W diecie pudełkowej od TAJM każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroki wachlarz diet zapewnia możliwość wyboru zgodnie ze swoimi upodobaniami smakowymi oraz aktualnymi preferencjami żywieniowymi. Menu we wszystkich dietach planowane jest we współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami oraz doświadczonymi szefami kuchni. Dbamy o sezonowość potraw, co zapewnia urozmaicenie jadłospisu w różnych okresach. Nasi dietetycy stale starają się zaskoczyć klientów nowymi daniami opartymi o świeże składniki. Doświadczenie i zaangażowanie kucharzy przekłada się na niepowtarzalny smak

tajm-4jpg

Każda dieta jest przygotowywana z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Przy planowaniu menu opieramy się o wytyczne opracowane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH – PIB. Urozmaicenie posiłków zarówno w ciągu jednego dnia, jak i menu tygodniowego dostarcza wielu składników odżywczych z różnych grup. Dbamy w tym miejscu o zróżnicowanie składników i ich porcji. W pudełkach znajdują się zarówno potrawy z mięsa wieprzowego, wołowego, drobiowego, ryb jak i wegetariańskie. W ofercie posiadamy diety specjalistyczne jak: dieta z niskim indeksem glikemicznym, czy dieta bez glutenu i laktozy. Są to diety wspierające organizm w walce z wieloma chorobami.

tajm-5jpg

Niezwykle ważnym aspektem jest dla nas jakość składników. Z tego względu surowce zamawiamy tylko u sprawdzonych i zaufanych dostawców. Jest to dla nas gwarancja, że korzystamy tylko z wysokiej jakości produktów spożywczych. Każda dostawa jest dokładnie kontrolowana przez szefa kuchni. Do produkcji potraw trafiają tylko najlepsze składniki spełniające nasze wymagania. Dzięki temu jesteśmy pewni, że przyrządzane przez nas potrawy są smaczne, zdrowe i adekwatne do informacji zawartej na etykiecie.

tajm-6JPG

Planujemy diety w ten sposób, aby nauczyć naszych klientów zdrowych nawyków żywieniowych, oraz racjonalnego podejścia do odchudzania. Zależy nam, aby efekty naszej diety nie były widoczne tylko podczas jej stosowania, a zostały na zawsze. Zapewniamy naszym klientom stały kontakt telefoniczny i mailowy oraz opiekę dietetyka klinicznego, dzięki czemu każdy w świadomy sposób korzysta z wybranej przez siebie diety. Nasi klienci mogą dzwonić do nas ze wszystkimi pytaniami, na które chętnie udzielamy odpowiedzi. Zdajemy sobie sprawę, że świadomość społeczeństwa na temat zdrowia musi być stale rozwijana. Cieszymy się, że w pewny sposób prowadzimy wśród naszych odbiorców edukację żywieniową.


Więcej na: https://tajm.pl/