TIENS z tytułem Zdrowa Marka Roku

Logo Image_20180321103437jpg

Grupa TIENS to odnosząca sukcesy organizacja mająca na celu polepszenie jakości życia człowieka poprzez przyczynianie się do poprawy zdrowia na całym świecie.

TIENS zapewnia najwyższą jakość, 100% wiarygodność i wysokie standardy, jest laureatem wielu prestiżowych Nagród, w tym m.in.:

·         Wpływowa Marka Międzynarodowa w Branży Ochrony Zdrowia

·         Nagroda Specjalna w TOP 10 Najlepszych Chińskich Marek Produktów Zdrowotnych

TIENS jest znana z wysokiej jakości naturalnych produktów zdrowotnych, a także wzorcowych standardów biznesowych. Wprowadzony Globalny System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności TIENS spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, w poszanowaniu dla kulturowych różnic i przekonań, włączając wymagania certyfikacyjne koszerności i halal.

Oferta TIENS to: szeroka gama suplementów diety, tworzonych z uwzględnieniem światowych badań i trendów żywieniowych, a także urządzenia poprawiające zdrowie oraz wysokiej jakości produkty higieny osobistej.

Cordyceps1-768x768jpg

Jednym z flagowych produktów TIENS jest Skoncentrowany Ekstrakt z Daktyli Chińskich, których dobroczynny wpływ na zdrowie odkryto już w starożytności i potwierdziła to współczesna nauka, udowadniając, że Chińskie Daktyle są suplementem diety dla osób w każdym wieku. Zawierają duże ilości żelaza, potasu, magnezu i wapnia, wzmacniają odporności organizmu, koją nerwy, poprawiają jakość i długość snu, korzystnie wpływają na trawienie, pomagają zwalczyć zmęczenie.

New Date Concentracted Juice 012018jpg


Według medycyny chińskiej ekstrakt z chińskich daktyli wspomaga proces odmładzania komórek, odżywia i oczyszcza krew oraz reguluje pracę żołądka i śledziony. Polecamy go każdemu, od dziecka do staruszka, ponieważ poprawia komfort życia, dodaje sił witalnych, wpływa na lepszą koncentrację i wzmacnia osłabiony organizm.

Spirulinajpg

www.tiens.pl

New Date Concentracted Juice 012018jpg