Wywiad z Ewą Chodakowską - Czym jest i jak powstał Be Diet Catering!

1.    Jak powstał Be Diet Catering ?

Na fali sukcesu mojej diety online, z którą zmieniło swoje życie ponad milion Polek, postanowiłam pójść o krok dalej.

Wiem jak catering dietetyczny z dostawą pod drzwi może ułatwić „życie” oraz realizację celów.

Sama testowałam wiele cateringów, ale żaden nie spełnił moich oczekiwań, dlatego podjęłam się stworzenia cateringu, który z czystym sumieniem będę polecać i sama z niego korzystać.

Razem z moimi przyjaciółmi, zespołem dietetyków klinicznych oraz ze znakomitym szefem kuchni i jego ekipą utalentowanych kucharzy, stworzyliśmy markę, którą wyróżnia  jakość, smak oraz estetyka - wszystko na najwyższym poziomie.


2.    Jaka jest Wasza misja ?


Promowanie zdrowego stylu życia jest wpisane w moją codzienność, natomiast u postaw zdrowego stylu życia leży aktywność fizyczna i dobrze zbilansowany jadłospis.

Razem z moim zespołem pomagamy wprowadzić pozytywne zmiany w życie naszych klientek i klientów, oferując gotowe rozwiązanie.


3.    Skąd pomysł na dietę, która w dużej mierze skierowana jest do kobiet?

Moja komunikacja zawsze była i jest skierowana do kobiet. Moją misja jest wspieranie ich oraz pomoc w realizacji celów.

Odżywianie kobiet różni się od mężczyzn. Żadne z cateringów nie zwrócił na to uwagi.

Nasza dieta zastała ułożona przez moich dietetyków klinicznych uwzględniając wszystkie zapotrzebowania na wartości odżywcze, witaminy, minerały w organizmie kobiety.


4.    Jak zdrowo schudnąć z Be Diet Catering?

W naszym boxie dostajesz wszystko co jest niezbędne, żeby zdrowo jeść i świetnie się czuć. Na naszej infolinii pracują dietetycy kliniczni, którzy są zawsze do dyspozycji, służą konsultacją, aby zapewnić realizację celów.

Dodatkowo zamawiając moją dietę na miesiąc nasze klientki dostają bezpłatny dostęp do mojej platformy z treningami Be Active Tv.

Wszystkie narzędzia aby zdrowo i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy.


5.    Jakie diety mamy do wyboru?

W naszym Be Diet Catering masz do wyboru 3 diety w 5-ciu kalorycznościach.

Be Diet Optimal – w której występują wszystkie produkty ( mięso, ryba )

Be diet Vege – jest skierowana do wegetarian, którzy w swojej diecie dopuszczają produkty mleczne oraz jaja.

Be Diet Vege + Ryba – jest skierowana do osób, które preferują dania bezmięsna ale dopuszczają w swojej diecie bogate w zdrowe tłuszcze ryby.


7.    Czy osobiście układała Pani dietę do Be Diet Catering?

Nie. Dieta w Be Diet Catering została ułożona przez moich dietetyków klinicznych. Do swojego zespołu  wybrałam cenionego oraz uznanego szefa kuchni, który gotował dla Prezydentów Polski, Stanów Zjednoczonych, Rosji i innych krajów. Każde danie przetestowałam osobiście. Jestem perfekcjonistką, więc nie tylko wartości odżywczej i smak był dla mnie ważny, ale też wygląd potraw. W Be Diet Catering dbamy o każdy, najdrobniejszy szczegół.


8.    Dlaczego w zdrowym stylu życia poza ruchem/ćwiczeniami tak ważna jest odpowiednia dieta?

Zdrowe posiłki są paliwem i budulcem dla naszego organizmu. Bez tego treningi nie będą przynosiły efektów a zdrowie nie będzie Ci służyć. Wybieranie dobrej jakości produktów to długoterminowa inwestycja w zdrowie. A ja w pierwszej kolejności stawiam na zapobieganie chorobom! W dobie epidemii nadwagi, otyłości, chorób autoimmunologicznych czy metabolicznych to sposób żywienia powinien być kluczowy w dbaniu o zdrowie.

Skomponowanie diety, tak żeby zawierała wszystkie niezbędne makro- i mikroelementy to nie lada wyzwanie. Dlatego urozmaicone menu jest w stanie zagwarantować prawidłowy stan odżywienia i nawodnienia organizmu.

9. Czy ma dla naszych czytelniczek jakieś cenne wskazówki/ rady? 

Jeżeli chcesz wprowadzić zmiany w swoje życie. Zacznij od podstaw. Od razu nie da się zmienić wszystkiego i wskoczyć na szczyt. To samo dotyczy żywienia. Polecam zacząć od porządnego śniadania. To ono daje energię na cały dzień. Następnie włącz koktajle na bazie warzyw i owoców do swojego menu jako witaminowe wzmocnienie podczas aktywnego dnia. Pamiętaj również, aby dobrze się nawadniać. I tak krok po kroku można poprawić - lub nawet - odbudować swoje zdrowie i kondycję. Warto też stawiać na dobre, wiarygodne i sprawdzone rozwiązania. Takim jest moje Be Diet Catering czy Be Active Tv, które powstały z miłości do zdrowego trybu życia.

zdjecie w tlepng