Xtreme Fitness Gyms z tytułem Zdrowej Marki Roku

logo_xfgyms_transparentpng

Tytuł Zdrowa Marka Roku 2019 trafił ponownie do sieci siłowni i klubów fitness Xtreme Fitness Gyms. Po raz kolejny wysoka jakość usług przekłada się na zadowolenie Klientów, a misja marki na propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Xtreme Fitness Gyms to prężnie rozwijająca się sieć siłowni i klubów fitness, która aktualnie posiada 21 klubów na terenie całego kraju, a nowe kluby są systematycznie otwierane.  Marka rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku i już 7 lat wystarczyło, aby stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci siłowni i klubów fitness w Polsce. Dynamiczny rozwój sieci jest wynikiem jakości oferowanych usług, wysokiej klasy sprzętu, profesjonalnej opieki trenerskiej i instruktorskiej oraz wyjątkowej, sportowej atmosferze panującej w klubach.

Jakość oferowanych produktów i usług wynika także z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które są regularnie wprowadzane. Idąc z duchem czasu marka nieustannie się rozwija i podnosi standardy działań, a także wprowadza coraz to nowsze udogodnienia dla Klientów.

tgxjpg

Sieć prężnie rozwija się otwierając kluby w coraz to nowych lokalizacjach na terenie całej Polski. Ponad 7 letnie doświadczenie w branży zaowocowało wypracowaniem własnego modelu biznesowego, który przekłada się na sukces sieci oraz satysfakcję Klubowiczów. Niezwykle skuteczny model franczyzowy owocuje wciąż nowymi lokalizacjami – ekspansja odbywa się w wyjątkowo szybkim tempie.

Misją Xtreme Fitness Gyms jest pomoc w osiąganiu wymarzonych celów fitness oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Pasja do sportu, wysokiej jakości sprzęt oraz wyjątkowo korzystny stosunek ceny do jakości usług sprawiają, że Kluby zyskują coraz większą rzeszę oddanych Klubowiczów. W klubach Xtreme Fitness Gyms nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą wszystko to, czego potrzebują do osiągnięcia swojego celu fitness, poprawienia kondycji, utrzymania prawidłowej masy ciała, wyrzeźbienia sylwetki i spędzania czasu w wyjątkowej, sportowej atmosferze. Propagowanie zdrowego stylu życia to misja, którą z wielkim zaangażowaniem Xtreme Fitness Gyms wciela w życie – każdego dnia!

ostrowiecxjpg

Marka silny nacisk stawia także na budowanie pozytywnych relacji z Klubowiczami. W klubach systematycznie organizowane są różnego rodzaju eventy, akcje specjalne, a nawet huczne, sportowe imprezy. Dni otwarte, które odbywają się systematycznie dwa razy w ciągu roku to doskonała okazja, aby odwiedzić wnętrza klubów oraz przekonać się o wyjątkowej atmosferze jaka w nich panuje.

Certyfikat Zdrowa Marka Roku 2019 potwierdza pozycję lidera Xreme Fitness Gyms na rynku oraz jest uhonorowaniem wysiłków wkładanych w systematyczne podnoszenie jakości produktów i rozwiązań oraz propagowanie aktywnego trybu życia!

TG 2xjpg

https://www.xtremefitness.pl/