Zdrowie z natury? Fit by Nature!

Catering dietetyczny Fit by Nature z tytułem Zdrowa Marka Roku 2020

fitbynaturegrafjpg

Fit by Nature to zdrowie z natury. Oferujemy zdrowe posiłki przygotowane z naturalnych, wysokiej jakości składników pochodzących od sprawdzonych dostawców. Stawiamy na żywność nieprzetworzoną, naturalną. Robimy również własne wyroby jak wędliny, przetwory i produkty jak na przykład pesto, hummus. Wszystkie posiłki są przygotowywane przez nasz wykwalifikowany zespół. Różnorodność naszych diet pudełkowych sprawia, że z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb. Nasz dietetyk pomoże Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie dietę, którą dostosujemy do Twojego trybu życia i potrzeb organizmu.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Do osób, które dbają o siebie, wiedzą jak ważne jest komponowanie zdrowych posiłków, które dostarczą niezbędnych witamin, minerałów i innych składników odżywczych. Niestety wymaga to jednak sporej wiedzy ale również i czasu. Większość pracujących osób nie może sobie na to pozwolić, więc jedzą to co akurat mają pod ręką w godzinach, w których dany posiłek jest dostępny. I tu pojawia się główny problem z przyjmowaniem nadmiernych ilości cukrów lub tłuszczy, zajadaniem się wysokoprzetworzoną, "pompowaną" chemią, słabej jakości żywnością, a następnie kłopotami z metabolizmem.

fitbynatjpg

Fit by Nature rozwiązuje ten problem. Przygotujemy dla Ciebie zestaw posiłków całodniowych, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze. Jest to działanie nie tylko ekonomiczne ale też ekologiczne. Nie wyrzucasz zbędnego jedzenia. Nie wydajesz niepotrzebnie swoich pieniędzy i nie tracisz czasu na gotowanie.

Każde danie jest skomponowane dzięki współpracy z grupą profesjonalnych dietetyków. Ich doświadczenie, wiedzę i pasję w dobieraniu i wykorzystywaniu składników najwyższej jakości po to, by żyć zdrowo, przekuliśmy na swoje główne cele i motywację działania w kuchni i na rynku. Dzięki temu masz możliwość codziennie kosztować pysznego jedzenia, dbać o zdrowie i oszczędzać sporo czasu.

Tworzenie posiłków dla Ciebie to prawdziwa przyjemność! Dziękujemy wszystkim, którzy zaufali Fit by Nature.

www.fitbynature.pl  

Baner fit by nature1jpg