Zeeland's Roem z tytułem Zdrowa Marka Roku 2021!


Roem van Yerseke

Roem van Yerseke działa od 1942 roku jako firma rodzinna w sektorze skorupiaków i mięczaków. W tym okresie firma rozwinęła się  do rangi jednego z największych graczy w tym sektorze  na rynku europejskim. Wiodącą rolę odgrywają świeże małże, ostrygi i krewetki. Doświadczenie, know-how i wizja przyszłości to podstawa sukcesu. Około 150 osób dokłada wszelkich starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Dzięki hodowli świeżych małż i ostryg na ponad 2000+ hektarów działek morskich w rozłożeniu geograficznym  Roem van Yerseke posiada dostęp do  najlepszych działek gruntowych do rozwoju tych produktów. Dzięki własnej flocie łowimy surowce we właściwym czasie, aby móc je natychmiast przetworzyć bez ingerencji osób trzecich. W Yerseke mamy dwie fabryki do przetwarzania świeżych skorupiaków i fabrykę konserw. W Niemczech nasza fabryka zlokalizowana jest do produkcji małży mrożonych oraz do produkcji gotowanego mięsa małży.

Roem van Yerseke od wielu lat prowadzi badania nad uprawą i hodowla skorupiaków i mięczaków, zarówno na lądzie, jak iw środowisku naturalnym. Z tego powodu w 2005 roku opracowaliśmy unikalną wylęgarnię  „Hatchery” dla młodych skorupiaków.

Film: https://www.youtube.com/watch?v=Cc80LveErls

Binnenhalen mosselenJPG

Prince & Dingemanse

Od 1880 roku Prins & Dingemanse jest jednym z pionierów hodowli ostryg i omułków. Wieloletnie doświadczenie Prins & Dingemanse ugruntowało markę w Holandii i Belgii. Roem van Yerseke z dumą wita tę markę w rodzinnej firmie Roem van Yerseke od 2020 roku. Dzięki polaczeniu dwóch przodujących w hodowli firm umożliwiło to poszerzenie poletek morskich by otrzymywać jak najlepsza jakość tych tak bogatych w minerały skorupiaków i mięczaków.

image001png

Informacje o produktach: 

  •  Mule konserwowane (słoiczki)

Klasyczne mule! Te produkty, o długim czasie przechowywania, są niezastąpione dla każdego miłośnika muli. Szklane słoiki są wypełnione po brzegi ugotowanymi mulami najwyższej jakości. Bez względu na to, czy chodzi o tradycyjne mule marynowane w occie, czy też o jeden z naszych wariantów smakowych  taki jak np.: kataloński – nasze produkty są bezkonkurencyjne. Gotowe produkty są dostępne w słoikach różnej wielkości oraz na plastikowych tackach.

Sloiczek katalan Zdrowa Marka 2021jpg

  • Wygoda

Mule à la Minutki

Sensacyjnie świeże produkty firmy Zeeland’s Roem gotowe do podania w ciągu kilku minut. Ciesz się smakiem muli w muszlach, szybciej i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej. Oto „Mule à la Minute” Wystarczy pięć do sześciu minut w kuchence mikrofalowej i danie jest gotowe! Produkt ten jest dostępny w różnych smakach. Nasz zaawansowany pod względem technicznym proces produkcji gwarantuje, że mule zachowają swój pyszny słony smak i delikatną konsystencję. To zdrowe i smaczne gotowe danie bez konserwantów, które można przechowywać do 21 dni w lodówce.

Odpowiednie jako danie główne dla jednej osoby lub przystawka dla dwóch osób. Uwielbiane przez wszystkich bez względu na wiek, zarówno podczas hucznych imprez, jak i spokojnych kolacji we własnym towarzystwie.

MALM-fb_gosia_2_PLjpg

  • Mule

Świeże małże (mule)

Nasze świeże mule wyróżniają się miejscem połowu. Mule z etykietą Zeeland's Roem pochodzą z czystych i bogatych w składniki odżywcze wód zatoki Oosterschelde i Waddenzee. Roem van Yerseke B.V. gwarantuje, że mule, które poddajemy przetwarzaniu, spełniają najwyższe standardy jakości.

Świeże mule Zeeland’s Roem są dostępne w opakowaniach różnego rodzaju i o różnym rozmiarze. W Polsce najbardziej popularne są standard 100+ oraz super.

IMG 3506JPG

Więcej na: 
https://zeelandsroem.nl/pl/