Ambasadorzy Zdrowej Marki Roku

 

Edyta Herbuś

Kobieta o wielu pasjach. Zaczęła tańczyć, gdy miała zaledwie 9 lat, dziś posiada Międzynarodową Mistrzowską "S" klasę w tańcach latynoamerykańskich . Ma na swoim tanecznym koncie wiele nagród i tytułów, ale jak sama twierdzi najlepszym uwieńczeniem jej tanecznej kariery była wygrana w konkursie Tanecznej Eurowizji.

Wcześniej dwukrotnie wystąpiła w programie „Taniec z gwiazdami”, dzięki któremu zdobyła popularność i ogromną sympatię widzów. Po nim przyszły kolejne telewizyjne wyzwania: prowadzenie programów: „W rytmie MTV”, „Przebojowe dzieci”, „ Festiwal Muzyczny Top Trendy” oraz udział w wokalnym show „Jak oni śpiewają”, w których zawsze wyróżniała się ogromnym wdziękiem.

Dziś jest aktorką, choreografką i współtwórczynią spektakli tanecznych. Gra w teatrze, operze, filmie i serialach. Znana jest również z zamiłowania do zdrowego stylu życia, mody i dobrego stylu.

 

Qczaj

Ma ogromne poczucie humoru, jest wulkanem i energii i posługuje się góralską gwarą. Dzięki temu Qczaj nie tylko stał się gwiazdą Internetu. Motywuje Polki do treningów, ale także powtarza im, by wierzyły w siebie. Kim jest trener, którego z dnia na dzień pokochały tysiące Polaków? 

Ten rodowity góral obecnie robi karierę jako trener fitness, ale w życiu zajmował się już wieloma rzeczami. Liceum skończył w Krakowie, a jako 17-latek przeniósł się do Warszawy, aby spróbować swoich sił jako aktor. Przeszedł wtedy casting do słynnego Teatru Buffo Janusza Józefowicza i przez trzy lata występował w przedstawieniach. 

Trenuje od ponad 10 lat, brał także udział w zawodach kulturystycznych. Z czasem przeniósł swoją działalność do Internetu i odniósł kolejny sukces. Jego bezpośredniość i urok okazały się strzałem w dziesiątkę. Obecnie ma tysiące fanów, którzy tak jak on pragną dbać o zdrowie i zdrowy styl życia.

 

Daria Ładocha

Miłośniczka zdrowego żywienia, mama dwójki dzieci, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Swoją filozofię życia oraz przepisy kulinarne przechowuje na blogu dla swoich córek, które kiedyś być może będą chciały skorzystać z jej kulinarnej biblioteki. Żyje według zasady, że „jesteś tym co jesz”. 

Urodzona globtroterka poszukująca na przeróżnych szerokościach geograficznych inspiracji kulinarnych, profesjonalnej wiedzy oraz ulotnych chwil, które z absolutną skutecznością wypełniają jej bagaż doświadczeń o kolejne przygody. Współtwórca agencji reklamowej 4DB.  Zdrowa kuchnia to jej misja, tajska kuchnia to jej pasja. 

W Dzień Dobry TVN stworzyła swój kącik czwartkowy i od 2014 roku prowadzi tam zdrową kuchnię dla wielomilionowej publiczności. To właśnie tam powstały jej cykle „O(d)żywieni” i „Kuchnia widza”, które cieszyły się i cieszą niezwykłą popularnością. W Kuchni + prowadzi program kulinarny „Ugotuj mi mamo”. W 2016 roku wzięła udział w programie „AGENT GWIAZDY”, który zwyciężyła.