Ambasadorzy / Jury Zdrowej Marki Roku

Paulina Sykut-Jeżyna

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna związana z telewizją Polsat.  Absolwentka dwóch kierunków: kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to muzyka i śpiew.

Od lat zachwyca dobrą formą i pozytywną życiową energią. Jako mama małej Róży bardzo przywiązuje uwagę do zdrowia i zdrowego stylu życia- swojego i swojej rodziny.  Bardzo ważny w życiu Pauliny jest sport i także na tym polu podejmuje nowe wyzwania Startowała w wielu zawodach biegowych: Maraton Warszawski, półmaratony i biegi na krótsze dystanse. 

Paulina pasjonuje się także triathlonem. W 2012 roku wystartowała w HERBAIFE TRIATHLON SUSZ- dystans długi, pokonując :1,9 km pływanie, 90 km rower, 21,1 km bieg. Temperatura przekraczała 35 stopni! W 2013 roku wzięła udział w jednym z najważniejszych na świecie biegów po schodach, w „Biegu na szczyt”.

 

Beata Tadla

W mediach od 1991 roku. Dziennikarka radiowa i telewizyjna, gospodyni głównych wydań programów informacyjnych w największych stacjach telewizyjnych. Obecnie prowadząca popularny program Onet Rano.
Autorka czterech książek. Wykładowczyni, trener wystąpień publicznych, zdobywczyni m.in. prestiżowego tytułu „Mistrz mowy polskiej” oraz zwyciężczyni VIII edycji Tańca z Gwiazdami.

 

Kamila Szczawińska
Mama 3 dzieci, psycholożka, modelka! Pracowała dla najbardziej prestiżowych domów mody, takich jak Chanel, Dior, Giorgio Armani i Calvin Klein. Przez wiele lat była muzą Ralpha Laurena. Uczestniczyła m.in. w Dancing with the Stars- Taniec z gwiazdami, brała udział w programie Agent - Gwiazdy w TVN oraz Fort Boyard Polska. Uwielbia podróże, pasjonatka zdrowego stylu życia.

 

Daria Ładocha

Miłośniczka zdrowego żywienia, mama dwójki dzieci, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Swoją filozofię życia oraz przepisy kulinarne przechowuje na blogu dla swoich córek, które kiedyś być może będą chciały skorzystać z jej kulinarnej biblioteki. Żyje według zasady, że „jesteś tym co jesz”.

Urodzona globtroterka poszukująca na przeróżnych szerokościach geograficznych inspiracji kulinarnych, profesjonalnej wiedzy oraz ulotnych chwil, które z absolutną skutecznością wypełniają jej bagaż doświadczeń o kolejne przygody. Współtwórca agencji reklamowej 4DB.  Zdrowa kuchnia to jej misja, tajska kuchnia to jej pasja.

W Dzień Dobry TVN stworzyła swój kącik czwartkowy i od 2014 roku prowadzi tam zdrową kuchnię dla wielomilionowej publiczności. To właśnie tam powstały jej cykle „O(d)żywieni” i „Kuchnia widza”, które cieszyły się i cieszą niezwykłą popularnością. W Kuchni + prowadzi program kulinarny „Ugotuj mi mamo”