Ambasadorzy / Jury Zdrowej Marki Roku

Daria Ładocha

Miłośniczka zdrowego żywienia, mama dwójki dzieci, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Swoją filozofię życia oraz przepisy kulinarne przechowuje na blogu dla swoich córek, które kiedyś być może będą chciały skorzystać z jej kulinarnej biblioteki. Żyje według zasady, że „jesteś tym co jesz”.

Urodzona globtroterka poszukująca na przeróżnych szerokościach geograficznych inspiracji kulinarnych, profesjonalnej wiedzy oraz ulotnych chwil, które z absolutną skutecznością wypełniają jej bagaż doświadczeń o kolejne przygody. Współtwórca agencji reklamowej 4DB.  Zdrowa kuchnia to jej misja, tajska kuchnia to jej pasja.

W Dzień Dobry TVN stworzyła swój kącik czwartkowy i od 2014 roku prowadzi tam zdrową kuchnię dla wielomilionowej publiczności. To właśnie tam powstały jej cykle „O(d)żywieni” i „Kuchnia widza”, które cieszyły się i cieszą niezwykłą popularnością. W Kuchni + prowadzi program kulinarny „Ugotuj mi mamo”

Beata Tadla

W mediach od 1991 roku. Dziennikarka radiowa i telewizyjna, gospodyni głównych wydań programów informacyjnych w największych stacjach telewizyjnych. Obecnie prowadząca popularny program Onet Rano.
Autorka czterech książek. Wykładowczyni, trener wystąpień publicznych, zdobywczyni m.in. prestiżowego tytułu „Mistrz mowy polskiej” oraz zwyciężczyni VIII edycji Tańca z Gwiazdami.

 
Żaneta Kruczkowska
Od dwóch lat spełnia się jako mama cudownego synka Leonka, miłośniczka mody, od kilku lat prowadzi profil w social mediach, jest to jej praca i hobby. Na Instagramie śledzi ją 460 tys obserwujących.
 

Kamila Szczawińska
Mama 3 dzieci, psycholożka, modelka! Pracowała dla najbardziej prestiżowych domów mody, takich jak Chanel, Dior, Giorgio Armani i Calvin Klein. Przez wiele lat była muzą Ralpha Laurena. Uczestniczyła m.in. w Dancing with the Stars- Taniec z gwiazdami, brała udział w programie Agent - Gwiazdy w TVN oraz Fort Boyard Polska. Uwielbia podróże, pasjonatka zdrowego stylu życia.