Ambasadorzy Zdrowej Marki Roku

 

Daria Ładocha

Miłośniczka zdrowego żywienia, mama dwójki dzieci, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Swoją filozofię życia oraz przepisy kulinarne przechowuje na blogu dla swoich córek, które kiedyś być może będą chciały skorzystać z jej kulinarnej biblioteki. Żyje według zasady, że „jesteś tym co jesz”.

Urodzona globtroterka poszukująca na przeróżnych szerokościach geograficznych inspiracji kulinarnych, profesjonalnej wiedzy oraz ulotnych chwil, które z absolutną skutecznością wypełniają jej bagaż doświadczeń o kolejne przygody. Współtwórca agencji reklamowej 4DB.  Zdrowa kuchnia to jej misja, tajska kuchnia to jej pasja.

W Dzień Dobry TVN stworzyła swój kącik czwartkowy i od 2014 roku prowadzi tam zdrową kuchnię dla wielomilionowej publiczności. To właśnie tam powstały jej cykle „O(d)żywieni” i „Kuchnia widza”, które cieszyły się i cieszą niezwykłą popularnością. W Kuchni + prowadzi program kulinarny „Ugotuj mi mamo”

 

Paulina Sykut-Jeżyna

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna związana z telewizją Polsat.  Absolwentka dwóch kierunków: kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to muzyka i śpiew.

Od lat zachwyca dobrą formą i pozytywną życiową energią. Jako mama małej Róży bardzo przywiązuje uwagę do zdrowia i zdrowego stylu życia- swojego i swojej rodziny.  Bardzo ważny w życiu Pauliny jest sport i także na tym polu podejmuje nowe wyzwania Startowała w wielu zawodach biegowych: Maraton Warszawski, półmaratony i biegi na krótsze dystanse. 

Paulina pasjonuje się także triathlonem. W 2012 roku wystartowała w HERBAIFE TRIATHLON SUSZ- dystans długi, pokonując :1,9 km pływanie, 90 km rower, 21,1 km bieg. Temperatura przekraczała 35 stopni! W 2013 roku wzięła udział w jednym z najważniejszych na świecie biegów po schodach, w „Biegu na szczyt”.

 

Edyta Herbuś

Kobieta o wielu pasjach. Zaczęła tańczyć, gdy miała zaledwie 9 lat, dziś posiada Międzynarodową Mistrzowską "S" klasę w tańcach latynoamerykańskich . Ma na swoim tanecznym koncie wiele nagród i tytułów, ale jak sama twierdzi najlepszym uwieńczeniem jej tanecznej kariery była wygrana w konkursie Tanecznej Eurowizji.

Wcześniej dwukrotnie wystąpiła w programie „Taniec z gwiazdami”, dzięki któremu zdobyła popularność i ogromną sympatię widzów. Po nim przyszły kolejne telewizyjne wyzwania: prowadzenie programów: „W rytmie MTV”, „Przebojowe dzieci”, „ Festiwal Muzyczny Top Trendy” oraz udział w wokalnym show „Jak oni śpiewają”, w których zawsze wyróżniała się ogromnym wdziękiem.

Dziś jest aktorką, choreografką i współtwórczynią spektakli tanecznych. Gra w teatrze, operze, filmie i serialach. Znana jest z zamiłowania do zdrowego stylu życia, mody i dobrego stylu.