20 tysięcy posiłków od Ewy Chodakowskiej dla seniorów, podopiecznych Szlachetnej Paczki!

Ewa Chodakowska wraz z Be Diet Catering oraz swoimi partnerami przekazuje ponad 20 tysięcy posiłków osobom starszym objętym pomocą Szlachetnej Paczki. Potrzebujący seniorzy przez miesiąc otrzymywali zdrowe, zbilansowane posiłki na każdy dzień.  

Pierwsi seniorzy zaczęli otrzymywać posiłki 16 kwietnia. Każdego dnia dołączali do nich kolejni – w całej Polsce. Be Diet Catering zadbał o to, by pomoc żywieniowa trafiła do osób, które w obecnej chwili takiego wsparcia potrzebują najbardziej.

– Wszyscy mamy świadomość powagi sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Dlatego tak ważna jest w tym okresie nie tylko troska o siebie, ale także o innych. Dzięki Szlachetnej Paczce mogliśmy dowiedzieć się o tych najbardziej potrzebujących. Razem z moimi partnerami biznesowymi przekazaliśmy 20 tysięcy pełnowartościowych posiłków, które dostarczamy do seniorów i osób samotnych – mówi Ewa Chodakowska.

Zaspokojenie głodu to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Dzięki akcji pomocowej z Ewą Chodakowską i Be Diet Catering udało się na tę potrzebę odpowiedzieć w przypadku wielu seniorów.  

Kolejnym działaniem Be Diet Catering było dostarczenie 5000 tysięcy posiłków dla Diagnostów z NARODOWEGO INSTYTUTU ZDROWIA PUBLICZNEGO - Państwowy Zakład Higieny w Warszawie oraz Diagnostów z Laboratorium Diagnostyka w Szczecinie.
 

Co o samym działaniu mówi Ewa Chodakowska:

„ Kochane moje !! nie miałam śmiałości, ale pytacie w komentarzach i wiadomościach czy POMAGAM... i w jaki sposób.. Dziewczyny, nie przyglądam się sytuacji z założonymi rękami .. Oczywiście że DZIAŁAM !!
Ba! DZIAŁAMY! Razem z moimi wszystkimi partnerami i każdego dnia. POMAGANIE to jedyna słuszna droga.
25.000 POSIŁKÓW od serca !! dla DIAGNOSTÓW I samotnych SENIORÓW !!

Przekazaliśmy już ponad 5000 zbilansowanych posiłków DIAGNOSTOM z NARODOWEGO INSTYTUTU ZDROWIA PUBLICZNEGO - Państwowy Zakład Higieny w Warszawie oraz DIAGNOSTOM z Laboratorium Diagnostyka w Szczecinie.
CI CUDOWNI LUDZIE PRACUJĄ DLA NAS DZIEŃ I NOC !!

Nie zapominamy też o SENIORACH.
O osobach samotnych, które znajdują się obecnej w najtrudniejszej sytuacji..
Przekazujemy 20.000 posiłków podopiecznym fundacji Szlachetna Paczka.

TYLKO POMAGANIE MA SENS.”