Be Diet Catering Ewy Chodakowskiej z tytułem Zdrowa Marka Roku 2022!


W ostatnim czasie najbardziej trendy jestZDROWIE! Jednym z podstawowych sposobów na zadbanie o swój organizm i dobre samopoczucie jest zbilansowana dieta. Jak jednak o nią zadbać, gdy brakuje nam specjalistycznej wiedzy i czasu? Z pomocą przychodzi Be Diet Catering zdrowy catering dietetyczny Ewy Chodakowskiej, który w 2022 roku uzyskał tytuł Zdrowej Marki Roku.  

Be Diet - Zdrowa marka roku - 04-04png

Be Diet Catering to marka, która powstała przy współpracy Ewy Chodakowskiej z zespołem ekspertów - cenionym Szefem Kuchni z międzynarodowym oraz zespołem wykwalifikowanych dietetyczek klinicznych. Nadrzędnym celem Be Diet Catering jest zadbanie o zdrowie i dobre samopoczucie, a także dostarczenie wygodnego rozwiązania, które pomoże zaoszczędzić czas.

Be Diet Catering oferuje diety dla osób, które chcą jeść zdrowo na co dzień, mają za cel redukcję wagi lub potrzebują diety specjalistycznej, dopasowanej do zdrowotnych wyzwań organizmu. W ofercie znajdziesz dietę optymalną dla każdego (w wersji mięsnej, Vege lub Vege+Fish) oraz diety skomponowane z myślą o osobach z wykluczeniami żywieniowymi i chorobami dietozależnymi m.in. Low IG, no lactose, less gluten, dieta Keto oraz dieta Hashimoto. Ze specjalnie zaprojektowanej przez dietetyczki diety Mom2Be mogą skorzystać także przyszłe mamy i mamy karmiące.

Be Diet - Zdrowa marka roku - 5-04png

Jaka dieta jest najlepsza? Ta dopasowana do potrzeb naszego organizmu 

Kluczowym elementem skutecznej diety jest jej odpowiednie dopasowanie. Dlatego też pozytywne zmiany z Be Diet Catering zaczynają się od bezpłatnej konsultacji z dietetyczką kliniczną, która wspólnie z Tobą dobierze dietę i jej kaloryczność w oparciu o to, czego potrzebujesz, aby czuć się świetnie. Zespół dietetyczek służy także wsparciem na każdym etapie diety - dzięki temu masz pewność, że nie tylko jesz zdrowo, ale także jesteś w dobrych rękach!

Be Diet - Zdrowa marka roku - Keto-04png

Zdrowo i smacznie to możliwe! 

Wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych w codzienne życie może być nie tylko korzystne, ale także niezwykle przyjemne. Pizza na kalafiorowym spodzie, fit tiramisu, przysmaki kuchni świata -  
o wyjątkowy smak potraw dba zespół Yannisa Harutyun Margaryana, Szefa Kuchni z międzynarodowym doświadczeniem. Kiedyś gotował dla Prezydentów i gości najlepszych restauracji na całym świecie - dziś każdego klienta Be Diet Catering traktuje jak wyjątkowego gościa swojej restauracji, z którymi dzieli się swoją pasją do niepowtarzalnych smaków. W efekcie każdego dnia prosto pod swoje drzwi otrzymasz zdrowe, smaczne i estetycznie podane posiłki jakości restauracyjnej, zapakowane w eleganckie pudełko.

Be Diet - Zdrowa marka roku - vege-04png

Be Diet Catering to nie tylko smaczne i zdrowe jedzenie z dostawą do domu, ale także holistyczne wsparcie w drodze po zdrowie i lepsze samopoczucie. Sprawdź jak Be Diet Catering może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele na www.bedietcatering.pl lub pod numerem (+48) 732 123 731.

Be Diet - 126 - Instagram - Photo 2_xpng

Więcej na: https://bedietcatering.pl/