Bio Poland: w kwestii zdrowia nigdy nie idziemy na skróty!

Soki Bio Poland prezentują zupełnie nową jakość na rynku. To starannie przygotowane, organiczne napoje wykonane w 100% z polskich owoców. Ponadto produkty są certyfikowanymi organicznymi sokami, więc możecie mieć pewność, że są najwyższej jakości.  

Bio Poland oferuje sok z aronii, jabłka, aronii i jabłka, jabłka i czarnej porzeczki oraz jabłka i gruszki. Każdy z nich zawiera bogactwo witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie znajdziecie w nich konserwantów, barwników ani sztucznych dodatków. Warto zaznaczyć, że soki nigdy nie są robione z koncentratu. W smukłych, szklanych butelkach znajduje się jedynie sama natura. Nie potrzeba niczego więcej.

1jpg

 Wiele z produktów bazuje na sprawdzonym od lat polskim jabłku. Bio Poland korzysta z tego, co najlepsze w naszych rodzimych sadach. Znane wszystkim od lat jabłko posiada szereg pozytywnych dla naszego zdrowia właściwości: wzmacnia naturalną odporność, oczyszcza organizm z toksyn, reguluje poziom cukru we krwi, poprawia wygląd skóry, a także chroni przed miażdżycą i zawałami. Aronia, z kolei, jest polskim super owocem, często niedocenianym. Poprawia wzrok, zwalcza wolne rodniki, ma działanie anty-starzeniowe, przyspiesza regenerację wątroby, jak również pozytywnie działa na pamięć i koncentrację.

5jpg

Jako marka produkująca naturalne organiczne soki Bio Poland chce wnieść nową jakość w ten obszar rynku. Chcą być naturalni i przejrzyści na każdym polu. Nie ukrywają, że soki zawierają gęsty osad na dole butelki – jest to zjawisko naturalne i porządane w sokach NFC (not from concentrate: nie z koncentratu). Stawiają na jakość i ekologię w całościowym spojrzeniu na produkt – soki są wykonane jedynie z naturalnych składników, a jednocześnie zamknięte w szklanych butelkach, które są znacznie bardziej przyjazne dla przyrody niż plastikowe. Ponadto, jako jedni z nielicznych postawili na etykiety malowane specjalnymi ekologicznymi farbami, a nie klejone do butelki jak w większości przypadków. Dzięki temu redukowana jest ilość śmieci w środowisku naturalnym. Co więcej, sprzedają swoje soki w papierowych kartonach. Są one zarówno ekologiczne, jak i eleganckie, więc produkty idealnie nadają się na prezent dla kogoś bliskiego.

6jpg

Postaw na połączenie organicznego soku owocowego i tradycyjnych owoców zamknięte w butelce. Daj się skusić pysznym, starannie przygotowanym sokom od Bio Poland. Twoje zdrowie jest tego warte!

Więcej informacji na stronie: www.biopoland.pl