Dietly.pl150 firm cateringowych w jednym miejscu! Pysznie!

Do tej pory, osoby odchudzające się na dietach pudełkowych były skazane na poszukiwanie stron cateringów dietetycznych. Po pierwsze, trzeba było znaleźć catering i upewnić się, że ma w ofercie dietę, która odpowiada naszym preferencjom. Po drugie, zobaczyć czy catering dietetyczny dostarczona diety pudełkowe do Twojej miejscowości. No i po trzecie... poczytać opinie - czy to w wyszukiwarce, czy to na Facebooku. Generalnie sam proces poszukiwania cateringu dietetycznego był dość długi i monotonny, i aż do momentu otrzymania i spróbowania dostarczonych posiłków nie byliśmy pewni co dzisiejszego dnia będzie w menu, ani jakiej jakości możemy się spodziewać ... 

dietly-2jpg

Dietly.pl to wszystkie najlepsze cateringi dietetyczne w jednym miejscu. Od teraz możesz w kilku kliknięciach znaleźć catering dietetyczny odpowiadający Twoim wymaganiom. Nie ma znaczenia czy szukasz diety pudełkowej w Warszawie, Łodzi, Krakowie czy Poznaniu. Preferujesz dietę odchudzającą, bez glutenu i laktozy, hashimoto, ketogeniczną? A może interesuje Cię zupełnie inny rodzaj diety? Nasza porównywarka pozwoli Ci wyszukać to wszystko dzięki rozbudowanym filtrom. Dodatkowo do Twojej dyspozycji pozostają nasi konsultanci i dietetycy, którzy są dostępni na czacie i zrobią wszystko, żeby pomóc dopasować dietę do Ciebie i celów jakie chcesz osiągnąć. 
unnamedjpg

Jak wybrać najlepszy catering dietetyczny? 

Można to zrobić na dwa sposoby. Albo wyszukać miasto, gdzie mają być dostarczone Twoją dietę pudełkową lub skorzystać z kalkulatora dietetycznego, który sugeruje odpowiednią dietę. 

W pierwszym przypadku zostaną wyświetlone wszystkie cateringi dietetyczne w wybranym mieście. Następnie należy wybrać interesujący Cię rodzaj diety pudełkowej. Dostępnych jest ich aż 21 rodzajów: diety standardowe, diety odchudzające, wegetariańskie, sportowe i wiele innych. Można również zaznaczyć inne filtry takie jak ceny za dzień dostawy, pakiety kaloryczne, opcje dodatkowe, zniżki, czy porę dostaw cateringu dietetycznego.

W przypadku kalkulatora kalorii należy podać wzrost, wagę, wiek i aktywność fizyczną - po uzupełnieniu tych danych nastąpi przekierowanie do cateringów, które obsługują sugerowany rodzaj diety w Twojej miejscowości.

Lista cateringów dietetycznych w danym mieście (w zależności od wybranych filtrów) może być bardzo rozbudowana. Wiąże się to z tym, że cateringi dietetyczne są w Polsce coraz popularniejsze. W samej Warszawie jest aż dwieście firm dostarczających dietę z dowozem. 

Jeśli na liście, mimo zaznaczonych filtrów, wciąż znajduje się dużo firm, to warto posortować je na przykład według ilości opinii, czy też smaku poszczególnych posiłków i wejść w kartę najwyżej ocenianych cateringów dietetycznych. 

Na profilu każdego catering dietetycznego umieszczone są najważniejsze informacje. Przede wszystkim jego charakterystyka, adres, stronę i ważne linki. W ofercie danego cateringu znajdziesz wszystkie diety, które dany catering oferuje wraz z dostępnymi wariantami i kalorycznościami. Dodatkowo dzięki temu, że Dietly.pl jest najdokładniejszą porównywarką cateringów dietetycznych możemy też sprawdzić aktualne ceny diet oraz zniżki jakie oferuje wybrany przez nas catering dietetyczny. 

Oczywiście, warto spojrzeć również na oceny danego cateringu. Dietly.pl wyświetla jedynie oceny zweryfikowanych użytkowników, którzy korzystali z danej diety przez określoną długość czasu. Wyświetlane oceny, to opinie użytkowników, którzy korzystają z Panelu Klienta Dietly.pl. Co więcej można również sortować opinie: po najnowszych, według konkretnego rodzaju diety, a nawet wyświetlając opinie od najdłuższego zamówienia. To nowość na rynku cateringów dietetycznych i porównywarka jakiej wcześniej nie było. 

Gdy już wiesz jaką dietę pudełkową wybrać, to nie pozostało nic prostszego jak ją zamówić i założyć Panel Klienta Dietly.pl. Czemu warto mieć panel? Bynajmniej nie dlatego, żeby mieć kolejne hasło do zapamiętania. Panel Klienta Dietly.pl pozwala na dowolne zarządzanie zamówieniem – zmiany dni dostawy, adresów, dokładny podgląd menu oraz możliwość oceniania nie całego zamówienia, ale również posiłków. To tylko nieliczne z funkcjonalności Panelu Klienta Dietly.pl. Klient ma możliwość przedłożenia zamówienia oraz liczyć na wsparcie konsultantów bez względu na porę. Oczywiście dzięki zalogowaniu do danego cateringu dietetycznego może bez konieczności nieustającego uzupełniania danych składać zamówienia i podglądać ich historię. 

zamowienie1_Easy-Resizecom_-1024x426-731x304jpg

Dlaczego wybrać catering dietetyczny? 

W ciągu kilku ostatnich lat narosło wiele mitów związanych z cateringami dietetycznymi. To że są drogie, że produkują olbrzymią ilość plastiku, że są nieekologiczne, że jest to fanaberia ludzi zamożnych. Jednak Dietly.pl pokazuje, że można nie tylko znaleźć catering dietetyczny który jest tani, ale również serwuje posiłki w pudełkach ekologicznych. Różnorodne porównania kosztowe przygotowywane przez niezależnych blogerów pokazujących kiedy opłaca się korzystać z cateringu dietetycznego i jakie niesie to za sobą plusy i minusy.  

Jednym z największych plusów cateringu dietetycznego i powodem, dla którego ludzie się decydują korzystać z tej formy odżywiania, jest oczywiście zdrowe odchudzanie oraz oszczędność czasu. Internet jest pełen metamorfoz jakie ludzie przechodzą korzystając z diety pudełkowej, ponieważ jest to niemalże gwarancją przy odchudzaniu.  

Jeśli szukasz cateringu dietetycznego, to Dietly.pl jest najlepszym miejscem, które pomoże jaki catering dietetyczny wybrać.  
003713_r0_940jpg