EyeShield, czyli ochrona oczu skuteczna jak nigdy wcześniej!

Zastanawiałeś się nad tym, czy światło może mieć wpływ na to jak się czujesz, jak sypiasz oraz ile masz energii w ciągu dnia?

Jeśli należysz do osób, których sen nie jest na najwyższym poziomie, do osób, które mają wahania nastroju, spadki energii w ciągu dnia lub czują, że nie wykorzystują w pełni swojego potencjału – to ten artykuł jest dla Ciebie!

Światło to czas!
W 2017 roku przyznano nagrodę Nobla z dziedziny medycyny za odkrycie rytmu dobowego. W dużym skrócie – my, ludzie postrzegamy czas, ponieważ patrzymy na zegarek lub telefon i wiemy, która jest godzina. Natomiast każda komórka twojego ciała posiada geny zegarowe. Jak sama nazwa wskazuje te geny są zegarkiem mówiącym jej, która jest godzina, a wskazówką odmierzającą czas jest… światło!

DSC07378-Editjpg


Sztuczne światło nas rozwala.
Okazuje się, że sztuczne światło niebieskie z komputera, telefonu, TV czy nawet zwykłego oświetlenia zaburza nasz rytm dobowy i organizm myśli, że jest cały czas południe! Nie wydziela się wtedy melatonina, hormon odpowiedzialny za regenerację, sen oraz naprawę w efekcie czego każdego wieczora marnujesz swój potencjał do bycia lepszą, zdrowszą, bardziej wyspaną z większą chęcią do działania.

DSC06791jpg


Jak chronić się przed sztucznym światłem?
Filtry na komputer czy telefon nie są zbyt skuteczne, najlepszą i najskuteczniejszą formą ochrony przed negatywnym wpływem sztucznego światła są okulary blokujące światło niebieskie. Natomiast trzeba być czujnym, bo większość dostępnych na rynku okularów jest nieskuteczna.

DSC06591-Editjpg


Zmieniamy zasady gry.
Jako EyeShield naszą misją jest ochrona ludzkości przed negatywnym wpływem technologii na zdrowie. Poprzez edukację i innowacje dążymy do stworzenia utopii technologicznej, w której technologia nie szkodzi ludzkiemu zdrowiu. Tak właśnie powstały okulary blokujące światło niebieskie EyeShield, które nie dość, że są najlepszą ochroną dostępna na rynku to jeszcze wyglądają bardzo stylowo. Nasze modele oprawek są po prostu modne i każdy znajdzie coś dla siebie.

DSC06762-Editjpg


Komu przydadzą się okulary blokujące niebieskie światło EyeShield?

  • każdemu, kto spędza powyżej 2h dziennie przed telefonem, komputerem, TV
  • każdemu, kto pracuje na nocne zmiany
  • każdemu z chorobą metaboliczną jak otyłość czy cukrzyca lub inne
  • każdemu podczas podróży w nocy
DSC07764-Editjpg


Dwie wersje okularów EyeShield – na dzień i na noc.

Podczas gdy większość okularów blokujących światło niebieskie blokuje tylko niewielką jego część, EyeShield w wersji na noc NightShield blokuje 100% światła niebieskiego i większość zielonego, a w wersji na dzień DayShield 40% światła niebieskiego. Takie proporcje zapewniają najskuteczniejszą ochronę przed sztucznymi ekranami i najlepsze efekty. 

DSC07446-Edit-2jpg

  

A co jak mam wadę wzroku i nosze okulary korekcyjne?
EyeShield bez problemu jest w stanie zrobić okulary dostoswane do każdego wady wzroku. Odbywa się to na podstawie aktualnej recepty od optyka, dzięki temu można wykonać szkła korekcyjne przez internet. 

Spędzisz w tym roku 3500 godzin patrząc na ekrany. Śpij lepiej i miej więcej energii do działania dzięki okularom z filtrem światła niebieskiego EyeShield.

Więcej informacji znajdziesz:
sklep www: EyeShield
Facebook: EyeShieldPL
Instagram: EyeShield.pl