Manufaktura Lawenda nagrodzona tytułem Zdrowa Marka Roku

iconjpg

MANUFAKTURA LAWENDA pracownia naturalnych kosmetyków i świec naturalnych. Ręcznie wytwarza produkty, dbając o wysoką jakość składników, dzięki czemu zaspokajają potrzeby najbardziej wymagającej skóry. Nasze motto ,,DOCEŃ CHWILĘ DLA SIEBIE, POKOCHAJ TO CO NATURALNE”. Każdego dnia dobro zamknięte w słoiczkach jest doceniane i zdobywa uznanie wymagających odbiorców. Bestsellerem są nasze peelingi solne z olejami, które zostały uznane Certyfikatem Kobiecej Marki Roku 2018. Seria "Kawowa Energia" otrzymała Medal Mercurius Gedanensis, w kategorii Kosmetyki do Domowego Spa, na targach Uroda 2019. W ofercie posiadamy również masła do ciała, peelingi cukrowe, sole do kąpieli, musy mydlane, masełka do rąk czy niesamowite świece do masażu. Dopełnieniem szerokiej gamy kosmetyków są świece zapachowe z naturalnego wosku roślinnego, które rozpieszczają zmysły zapachem i zadbają o właściwy nastrój w pomieszczeniach. Wystarczy wypróbować aby poczuć się jak w SPA w domowym zaciszu.

 

SERIA OWOCOWA ENERGIA MANGO Z BERGAMOTKĄ składa się z peelingu cukrowego z olejami, masła do ciała i musu mydlanego z olejami.

Zawiera niesamowite masło mango - naturalny emolient, masło shea, kakaowe, olej babassu – bardzo dobry skład, który zatroszczy się o przesuszoną skórę. Ciało po użyciu kosmetyków jest zregenerowane, aksamitne i otulone warstwą nawilżenia. Rozpieszcza skórę działaniem i zapachem soczystej owocowej energii.

Mus_Maslo_Peeling_Mango_Bergamotka_ManufakturaLawendapng

www.manufakturalawenda.pl