Marka LightBox z tytułem Zdrowa Marka Roku 2019

Light-Box_zdrowa-dieta-z-dostaw_logo_demijpg

Catering dietetyczny LightBox powstał blisko 10 lat temu z myślą o osobach, które chcą zdrowo się odżywiać, ale nie mają czasu na samodzielne planowanie i przygotowywanie posiłków. Dieta pudełkowa LightBox to doskonała odpowiedź na pytanie jak zdrowo schudnąć – komponowaniem smacznych i zdrowych posiłków zajmuje się zespół doświadczonych dietetyków, a za smak potraw odpowiada zawodowy szef kuchni.

22 oso pieczony z cukini i pomidorami warzywa na parze ry czarny 3JPG

Zalety LightBox:

1.       Właściwie zbilansowane diety z rekomendacją Instytutu Żywności i Żywienia

LightBox to jedyny catering dietetyczny w Polsce, który posiada rekomendację IŻŻ świadczącą o tym, że wszystkie diety są odpowiednio zbilansowane pod kątem makro i mikroskładników odżywczych niezbędnych dla zdrowia i witalności.

33 Saatka jaglana z pieczonym dorszem i oliwkami pieczywo 1JPG

2.       Duży wybór diet

LightBox oferuje 6 różnych diet do wyboru: Slim, Optimum, Vege, Vege+Fish, No Fish i Lactose Free oraz łącznie 6 opcji kalorycznych – od 1000 kcal do 2500 kcal na dzień.

9 jaglanka na mleczku kokosowym pieczone jabkajpg

3.       Smak i różnorodność

Posiłki przygotowywane są ze świeżych składników wysokiej jakości, pochodzących od renomowanych dostawców, nie zawierają konserwantów ani sztucznych dodatków, a inspiracją dla wszystkich diet jest kuchnia śródziemnomorska.  

7 piersi z indyka  w sosie musztardowo-miodowym warzywa na parze ry biay z dzikimjpg

4.       Wygoda i oszczędność czasu

Korzystanie z usług LightBox oznacza dużą oszczędność czasu, ponieważ to firma zajmuje się planowaniem, zakupami i przygotowywaniem posiłków, które co rano dostarczane są pod wskazany adres. Dzięki temu Klienci mogą poświęcać cenny czas na realizowanie swoich planów i pasji.

 www.lightbox.pl