Naturalne wsparcie od Mother's Protect!


Mother’s Protect tworzy zespół osób, które od zawsze wierzą i ufają wszystkiemu, co naturalne. Zdaniem firmy Natura stworzyła perfekcyjne mechanizmy i narzędzia, których właściwe użycie prowadzi do szczęśliwego życia. Aby żyć w zdrowiu wystarczy je zrozumieć i po nie sięgnąć. 

post gwiazda zdrowia v9 copyjpg

Codziennie wymienia się tu dziesiątki wiadomości z klientami i wciąż powraca w nich jedno stwierdzenie. Większość ludzi żałuje, że tak późno trafiło na adaptogeny, bo uświadamiają sobie, że mogli już od wielu lat czuć się lepiej. 

Dzięki stosowaniu adaptogenów, coraz więcej osób przekonuje się, że naturalnymi metodami można poprawić wytrzymałość swojego organizmu, wydajność pracy, odporność na choroby oraz podnieść zdolności intelektualne. 

wizualizacja ashwa n v2jpg

Tajemnicą sukcesu produktów Mother's Protect są: najwyższej jakości surowce, unikalny sposób produkcji oraz profesjonalna pomoc w doborze odpowiedniego ekstraktu. 

Wszystko, czego się podejmują, zawsze robią na 100% i nigdy nie chodzą na skróty. 

wizualizacja aura n v2png

Firma trzyma pieczę nad każdym etapem produkcji. Sprowadza tylko całe fragmenty roślin, żeby móc kontrolować ich jakość i kondycję. Do ekstrakcji wykorzystują jedynie najwyższej jakości substraty. Cały system laboratoryjny został unikalnie zaprojektowany w taki sposób, aby ekstrakt ani przez chwilę nie miał kontaktu z metalem, który zmieniłby jego właściwości. Wykorzystuje się tu jedynie szkło, które jest chemicznie obojętne i nie wchodzi w reakcje z substancjami roślinnymi.

 

Jakość i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu 

Mother's Protect podchodzi bardzo poważnie do jakości suplementów. Podczas produkcji dba o zachowanie tradycji zielarskiej. Dzięki stosowaniu się do szeregu przepisów i regulaminów mogą z czystym sumieniem powiedzieć, że ich ekstrakty są bezpieczne i skuteczne.

 

Firma działa zgodnie ze standardami GMP (dobrej praktyki produkcyjnej), funkcjonują tu systemy HACCP. Badają oni próbki na obecność grzybów i pleśni. Działają pod nadzorem GIS.  Pomimo braku takiego obowiązku badają również próbki na obecność metali ciężkich. 

 

Test na dopasowanie 

Ważnym jest, aby produkt był odpowiednio dobrany do indywidualnych potrzeb danej osoby. Z tego powodu stworzyli rozbudowany algorytm, dostępny na stronie w formie testu. Pomaga on określić, który produkt odpowiada na zróżnicowane potrzeby każdego z naszych klientów.  

wizualizacja gotu n v2jpg

Każdy klient ma zapewnioną również na profesjonalną, indywidualną pomoc.  Firma może pochwalić się ekipą naprawdę wciągniętych w temat specjalistek, w tym: chemiczkę medyczną, znawczynię medycyny ajurwedyjskiej, biolożkę, dietetyczkę i naturoterapeutkę.  

Adaptogeny to bardzo wąska dziedzina w obrębie zielarstwa i zdrowego trybu życia. Na ten moment Mother's Protect jest jedyną firmą na polskim rynku, która specjalizuje się tylko i wyłącznie w nich. Jest na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi w tej dziedzinie i stale aktualizujemy naszą wiedzę. Na ten moment można powiedzieć, że wie o nich dosłownie wszystko.

wizualizacja krlowa n v2jpg

Komu pomagają? 

Firma cieszy się zaufaniem bardzo zróżnicowanej grupy odbiorców. Sportowcy wspomagają się Czarodziejem, aby osiągać spektakularne efekty treningów. Kobiety doceniają Królową za pomoc w regulacji hormonów i poprawę wyglądu. Osoby starsze korzystają z dobrodziejstw Gotu Koli, która wspomaga stawy oraz pamięć. Zestresowani pracownicy oraz rodzice odnajdują spokój dzięki Ashwagandzie.  

wizualizacja reniec n v2jpg

Ich misją jest szerzenie wiedzy o dobroczynnym wpływie adaptogenów, tak aby każdy mógł wspomóc się nimi w realizacji własnych celów.


Więcej na: https://mothersprotect.com/