Novativ- wyjątkowa linia produktów łącząca osiągnięcia naukowe farmacji i oczekiwania pacjentów!

Marka Novativ została laureatem nagrody Zdrowa Marka Roku 2020, której zdobywcy to firmy godne zaufania i polecenia, oferujące produkty najwyższej jakości oraz stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność.

Novativ to wyjątkowa marka suplementów diety, mająca swoją premierę w polskich aptekach w roku 2020. Bardzo szybko zyskała uznanie Farmaceutów oraz Pacjentów. Novativ to linia produktów, łącząca osiągnięcia naukowe farmacji i oczekiwania pacjentów, dystrybuowana do aptek wyłącznie przez Polską Grupę Farmaceutyczną.

Celem jaki przyświecał w procesie tworzenia marki Novativ to produkcja w najwyższych standardach danych kategorii terapeutycznych, realizując misję firmy, mianowicie łączenie świata nauki, farmaceutów i pacjentów. Produkty marki Novativ produkowane są w standardzie farmaceutycznym zgodnie z wymogami GMP, co oznacza, iż kontrola jakości surowca i wyrobu gotowego jest taka sama jak w przypadku leków.


artyku_600x400_2jpg


Dobór substancji w suplementach diety marki Novativ został oparty na najnowszych wytycznych. Składy wszystkich produktów zostały opracowane z wykorzystaniem substancji czynnych o najlepszych właściwościach oraz wzbogacone o składniki poprawiające ich przyswajalność i funkcjonalność. Ponadto składy produktów Novativ podlegają weryfikacji i badaniom umożliwiającym wprowadzenie na rynek, gwarantując najwyższą jakość składu. 

 W ofercie Novativ znajduje się szereg witamin i minerałów, które pomogą wesprzeć dobre zdrowie. Marka Novativ jako jedna z nielicznych dostarcza produkty dla alergików, wegetarian oraz wegan. Obecnie portfolio marki Novativ składa się 10 produktów: Witamina D3 2000 j.m., Witamina C 1000 mg z bioflawonoidami, Magnez B6 + C, Probiotyk 5 mld bakterii, Witamina A + E, Regeneliv B2 + B6, Rutiner C, Porost Islandzki z dziką Różą, Asparvita Forte Magnez + Potas, Urovita. Natomiast nieustannie trwają prace nad poszerzeniem portfolio.


artyku_600x400_3jpg


Marka Novativ jako jedyna wprowadziła na rynek produkt Mg + B6 + C, jedyny magnez z witaminą B6, wzbogacony o witaminę C, która zwiększa przyswajalność zarówno magnezu jak i witaminy B6. Ponadto produkt nie zawiera laktozy, cukru oraz glutenu.

Trzy produkty z serii produktów Novativ zostały zgłoszone do certyfikacji przez Narodowy Instytut Leków: Mg +B6+ C, Probiotyk 5 mld oraz Regeneliv B2 + B6, natomiast docelowo planowana jest certyfikacja większości produktów z portfolio.

Więcej informacji na stronie: www.medicinae.com.pl