Otwórz się na zdrowie. Burak Dieta jednym z najchętniej wybieranych cateringów pudełkowych w Polsce!


Rynek cateringu dietetycznego w Polsce rozwija się dynamicznie. Ostatni rok dla tej branży przyniósł szczególnie spektakularny rozwój. Marki prześcigają się w nowych ofertach, kulinarnych recepturach i logistycznych rozwiązaniach, co w efekcie składa się na wybór przez konsumenta konkretnej diety pudełkowej. Marką która szczególnie zasługuje na uznanie w tym segmencie usług jest Burak Dieta, uhonorowana jako „Zdrowa Marka Roku. Zaufanie i Bezpieczeństwo”. Catering, który stawia na zdrowie, kulinarną finezję a przede wszystkim uwzględnia aspekt żywienia jako jednego z elementów stylu życia wpływającego na ogólny rozwój człowieka i całej jego rodziny.

IMG_20211008_081651jpg

„Tworząc firmę cateringową zawsze po drugiej stronie widziałem człowieka, nie produkt. Burak dieta trafia do świadomych konsumentów o wysokich oczekiwaniach, ludzi których każdego dnia możemy wspierać w drodze po lepsze zdrowie, samopoczucie czy wyniki sportowe. Dlatego specjaliści Burak Dieta z wielką starannością dobierają produkty, układają diety i dążą do zaspokajania oczekiwań naszych konsumentów. W rezultacie tych działań, ponad 90% klientów po dniu testowym decyduje się na skorzystanie z naszego cateringu. Takie zaufanie buduje i mobilizuje do dalszego rozwoju.” – zaznaczył Paweł Rosiński, Prezes Zarządu RSP-Gastro Sp. z o.o., która jest właścicielem marki Burak Dieta.

20201210-DSC01838 2 2png

Burak Dieta – jesteśmy blisko Ciebie i Twoich potrzeb

Dziś szukając diety pudełkowej, konsumenci oczekują od cateringu konkretnych rozwiązań, jak np. odpowiednie odżywienie kobiet w ciąży i podczas karmienia czy dieta dla osób uprawiających sporty amatorsko lub zawodowo. Część osób chce zredukować masę ciała, inni chcą oczyścić organizm – na wszystkie te potrzeby odpowiada oferta firmy Burak Dieta. Burak Dieta jest obecna w blisko 2000 miast i miejscowości w całej Polsce (np. Warszawa, Olsztyn, Opole, Turek czy Skarżysko-Kamienna i wiele innych). Klienci mogą wybrać z 11 rodzajów diety, w kalorycznościach od 1000 do 4000 kcal. Tworzone przez sztab dietetyków codziennie jadłospisy są pełne witamin i składników odżywczych, tak aby świadomie wspierać klientów w postawionych celach i drodze do spełnienia własnych marzeń.

„Szybsze niż kiedykolwiek tempo życia oraz rosnąca świadomość Polaków na temat zdrowego żywienia, skłaniają coraz więcej osób do skorzystania z diet pudełkowych. Pozwala to zaoszczędzić czas, który jest obecnie coraz cenniejszym towarem. Jednocześnie klient ma świadomość, że nad procesem zaplanowania i przygotowania jego posiłków czuwa zespół specjalistów z doświadczeniem. Zespół, któremu w pełni może zaufać.” – zaznaczyła Paulina Sujka, Dyrektor RSP-Gastro Sp. z o.o.

20210119-DSC03433png

Burak Dieta  - stawiamy na różnorodność

Jedną z największych zalet jest urozmaicone menu i szeroki wachlarz inspiracji kulinarnych, jakie trafiają do pudełek klientów Burak Diety. Dieta nie musi być nudna ani monotonna, może być różnorodna i ciekawa. Burak Dieta zaskakuje swoich konsumentów każdego dnia nowymi rozwiązaniami, niesztampowym podaniem i kulinarnymi inspiracjami płynącymi z zakątków całego świata.  Fantazja kucharzy łączy się tutaj z dokładnością, dlatego każdy z posiłków posiada określoną liczbę kalorii i makroskładników. Dzięki temu możesz realizować swoje cele m.in. zredukować wagę lub zwiększyć tkankę mięśniową, przy jednoczesnej dbałości o zdrowie i poprawie samopoczucia. „Nasze posiłki są przyrządzane z najwyższej jakości produktów. Korzystamy z naturalnych i nieprzetworzonych składników, w dietach nie stosujemy sztucznych barwników, słodzików i innych konserwantów. Każdego dnia dbamy o to, aby do naszych Klientów trafiały najlepsze posiłki, wsłuchując się w ich potrzeby. Stawiamy na zdrowie.’ – podkreśla Justyna Pietrzyk, dietetyk w Burak Dieta.

20210710-DSC04151png

Dołącz do #Burak Team

„Dieta od Buraka daje mi bardzo dużo. Samemu byłoby bardzo ciężko przygotowywać jedzenie. Tym bardziej, że znaczny czas zabiera mi trening. Nie chodzi jednak tylko o oszczędność czasu, którego na pewno zyskuję bardzo dużo. Sama dieta. Czuję, że naprawdę dzięki niej wchodzę na inny poziom zdrowia. Lepszy.” - Marian Ziółkowski, zawodnik MMA, obecnie związany z KSW.

„Jeden z najlepszych postów warzywno-owocowych dostępnych we Wrocławiu. Duże porcje, smaczne i wymyślne posiłki, menu dostępne na stronie. Świetny kontakt z klientem. Polecam bardzo.” – Ania

„Catering rewelacja!! Korzystam z diety Sport od kilku miesięcy, pyszne, zbilansowane posiłki, na pewno zostanę u Was na długo. Najlepsze są dla mnie II śniadania na słodko, których nie brakuje, a my sportowcy lubimy dania na słodko. Burak Dieta to najlepsza dieta!!” – D.S.

20210713-DSC04197png

Poznaj ofertę Burak Dieta:

Dieta standard - Plan inspirowany śródziemnomorskim stylem odżywiania. Charakteryzuje się dużym spożyciem warzyw i owoców, pełnoziarnistych produktów zbożowych, nasion roślin strączkowych, ryb i olejów roślinnych.

Dieta vege - Jest to zielona propozycja dla każdej osoby, która chce zdrowo się odżywiać, poczuć się lekko, poprawić swój metabolizm, zredukować masę ciała oraz problemy zdrowotne.

Dieta fish - Jest to plan najbliższy diecie śródziemnomorskiej, z tym, ze zupełnie eliminuje spożycie mięsa, zastępując je rybami i owocami morza.

Dieta keto - Bardzo modny i popularny ostatnio nie tylko plan odżywiania ale i sposób życia, główny slogan brzmi „jedz tłuszcz-spalaj tłuszcz”. Żywieniowo polega na znacznym ograniczeniu węglowodanów i jednocześnie wysokiej podaży tłuszczy.

Dieta sokowa - Dieta sokowa to jeden z najpopularniejszych obecnie sposobów oczyszczania organizmu z toksyn, polegający na zastąpieniu stałych posiłków sokami warzywno-owocowymi.

Dieta warzywno-owocowa - Plan inspirowany popularnym postem. Składa się z roślin niskoskrobiowych i niskocukrowych. W porównaniu z tradycyjnym żywieniem dostarcza pięciokrotnie mniej kalorii, białka i węglowodanów, a tłuszczu aż 20 razy mniej.

Dieta sport - Dieta przeznaczona dla osób o dużej aktywności fizycznej. Charakteryzuje się zwiększoną podażą białka i węglowodanów, oraz małą zawartością tłuszczu.

Catering domowy - Codzienny catering z domową kuchnią. Śniadanie, 1 daniowy obiad, deser, kolacja.

Dieta Fit Mama - Dieta zawiera 5 pełnowartościowych i odżywczych posiłków, skomponowanych z udziałem wszystkich grup produktów spożywczych.

Niski indeks glikemiczny - Dieta oparta na produktach z niskim indeksem i niskim ładunkiem glikemicznym z myślą o osobach zmagających się z insulinoopornością, trudnymi do zrzucenia kilogramami, czy też chcącymi zacząć zdrowiej się odżywiać.

Dieta bez laktozy - Wykluczyliśmy zupełnie produkty nabiałowe i zastąpiliśmy je roślinnymi źródłami białka, chudym mięsem i rybami. Dieta bez laktozy spełnia zasady zdrowego odżywiania i dostarcza nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

bez laktozy _ standard 4png

Artykuł powstał przy współpracy z Burak Dieta.

Więcej na: https://burakdieta.pl/