Protein drink mix Wegański – wegańskie źródło białka od Herbalife Nutrition!


Białko, inaczej zwane proteinami, to podstawowy budulec komórek naszego ciała, który uczestniczy praktycznie we wszystkich procesach zachodzących w organizmie.
W bardzo szerokim ujęciu białka biorą udział w procesach przemiany materii, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie naszego ciała. Przyczyniają się także do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, dlatego osoby uprawiające sport oraz dbające o zbilansowaną dietę coraz częściej sięgają po dodatkowe źródła protein, by dostarczyć ich odpowiednią ilość, a tym samym cieszyć się zdrowiem, ale także wypracowaną sylwetką. Po jakie produkty warto sięgać, by zadbać o odpowiedni poziom białka w diecie?

Herbalife Nutrition PDM Vegan 03jpg

Nasz organizm nie potrafi magazynować większych ilości protein – dlatego zapotrzebowanie na nie powinno być codziennie zaspokajane. Są one ważnym składnikiem codziennej diety, szczególnie dla osób pracujących nad sylwetką – białko przyczynia się do wzrostu oraz utrzymania masy mięśniowej. Najbardziej popularnym źródłem protein jest oczywiście mięso, w tym to pochodzące z ryb, jajka i produkty mleczne, takie jak sery czy jogurty. Nie każdy jednak sięga po składniki pochodzenia zwierzęcego. Coraz więcej osób wyklucza lub zmniejsza ich udział w swojej diecie, wybierając białka pochodzenia roślinnego, których źródłem są rośliny strączkowe, owoce, zboża i orzechy, a także odżywki białkowe. Musimy jednak pamiętać, że białko pochodzenia roślinnego ma mniejszą przyswajalność niż to, które pochodzi
z produktów odzwierzęcych. Weganie, wegetarianie oraz osoby, które dążą do ograniczenia spożycia mięsa, mogą więc borykać się z trudnościami w zaspokajaniu całkowitego dziennego zapotrzebowania na ten składnik odżywczy. Z tego powodu warto podeprzeć się suplementacją, dzięki której dostarczymy pełnowartościowego białka wraz z kluczowymi witaminami i minerałami.

Herbalife Nutrition PDM Vegan 01jpg

Aby ułatwić dostarczanie protein pochodzenia roślinnego osobom poszukującym jakościowych rozwiązań, firma Herbalife Nutrition wprowadziła na rynek nowy napój proteinowy - Protein drink mix Wegański.

HN_aktywno fizyczna_Easy-Resizecomjpg

Protein drink mix Wegański to proszek do sporządzenia bezglutenowego napoju proteinowego, który pomaga zwiększyć dziennie spożycie białka. Każda porcja zawiera 22 witaminy i składniki mineralne, w tym witaminę D, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, oraz witaminę C, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ma waniliowy smak i nie zawiera cukrów. Słodzony jest substancją słodzącą pochodzącą z naturalnego źródła – liści stewii.

Ten wszechstronny produkt można spożywać na różne, pyszne sposoby. Jako wegański napój proteinowy – wystarczy zmieszać dwie miarki (28 g) proszku Protein drink mix Wegańskiego z 250 ml wody. Taka porcja dostarcza 15 g białka. Jest to także idealny dodatek do koktajli Formuła 1 Herbalife Nutrition (w ofercie dostępnych jest kilkanaście smaków), które ze względu na swoje szerokie zastosowanie żywieniowe od dawna cieszą się uznaniem na polskim rynku.

HN_actvivepng

Herbalife Nutrition to międzynarodowa firma z branży odżywiania, marka nr 1 na świecie wśród produktów do kontroli masy ciała i wellbeing, której celem jest zapewnienie dostępu do spersonalizowanego żywienia milionom ludzi na całym świecie. Produkty Herbalife Nutrition z kategorii odżywiania ukierunkowanego, kontroli masy ciała, sportu i fitness oraz kosmetyki pielęgnacyjne są dostępne wyłącznie u Niezależnych Dystrybutorów Herbalife Nutrition, działających w ponad 90 krajach.


Więcej na : https://www.herbalife.pl/