Restauracja w pudełku? To możliwe, poznajcie SuViBox!

Niektórzy nie wyobrażają sobie zamawiania gotowych tak zwanych „kupnych” gotowych potraw. Twierdzą, że jedynie własnoręcznie wykonane, we własnej kuchni potrawy nadają się do spożycia i są zdrowe. Czy to prawda? 

SuViBox od dawna walczy z tym mitem. Dobrze skomponowane (dzięki wiedzy Dietetyka, Szefa Kuchni i Technologa Żywienia) dania są nie tylko zdrowe, ale i mega SMACZNE! Wszyscy również wiemy, że to jedzenie przygotowane przez KOGOŚ, specjalnie DLA NAS – ma zdecydowanie lepsze walory smakowe

Oprócz względów zdrowotnych SuViBox dba również o walory estetyczne- nie bez powodu dania nazywane są przez Klientów Restauracją w pudełku – przekonajcie się na instagramie www.instagram.com/suvibox_catering

DIETA bezglutenujpg

Zabieganie, przepracowanie, ciągły brak czasu, czasem brak zdolności kulinarnych zmuszają do korzystania z usług firm cateringowych. Gdy nie ma możliwości pójścia do kawiarni, restauracji pozostaje nam zamówić jedzenie do domu. Ważne jest, by nie było ono nudne, a zróżnicowane i dobrane do tego co lubisz! Liczy się też szybkość. W SuViBox w 5 minut jesteś w stanie skonfigurować i zamówić swoją dietę. Co więcej- do Twojej dyspozycji jest codziennie konsultant ONLINE, bądź telefoniczny- który z przyjemnością pomoże Ci w jej doborze a także przyjmie zamówienie- informując o aktualnych promocjach! >> 733 909 809

W SuViBox mają aż 15 rodzajów diet i większość z nich możesz zmodyfikować o kilka składników których nie lubisz! Sprawdź na www.suvibox.pl/diety

DIETA niskowegljpg

Troszczysz się o naszą planetę? SuViBox również! Dlaczego lepiej w takim wypadku zamawiać catering? – wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie – ile plastiku przynosisz w codziennych zakupach i bezwiednie wyrzucasz? Tacki od owoców i warzyw, folie na stanowiskach bazarowych, plastikowe butelki z wodą i nakrętki od soków… Jest tego mnóstwo! Do tego dochodzą resztki jedzenia. Co z nimi robisz? Jak często lądują w śmietniku?
W SuViBox dbają o pełne podejście pro-eko. W ofercie znajdziesz Pudełka BIOdegradowalne. Mięso przyjeżdża na lodzie prosto z masarni, w wielokrotnego użytku styroboxach. Warzywa? W workach – prosto od lokalnych dostawców! No i najważniejsze- dieta SuViBox to dieta ZERO WASTE!  Dzięki temu, że odpowiednio wcześniej przyjmują Wasze zamówienia i planują MENU są w stanie bardzo dokładnie określić listę zakupów! Właśnie dzięki temu NIC się nie marnuje! 
DIETA odchudzajcajpg

Co ponadto wyróżnia SuViBox wśród innych Cateringów?

·       Jest jedynym w Polsce cateringiem dietetycznym przygotowującym potrawy metodą Sous Vide i wykorzystującym je we WSZYSTKICH RODZAJACH DIET.

·       Gwarantuje różnorodność wykorzystywanych produktów, w tym: mięs, ryb, kasz, warzyw oraz ziół.

·       Codziennie otrzymuje dostawy świeżych mięs, ryb oraz pysznych warzyw prosto do kuchni.

·       Możesz dowolnie wybierać dni swojej diety, nie muszą one być z rzędu. Jeśli masz potrzebę przełożenia dostawy – potrzebują tej informacji 24h przed planowanym dowozem. Można również zmienić miejsce dostawy, jeśli tylko znajduje się ono w zasięgu SuViBox!

·       Obecnie wraz z dwoma trenerami wspierają Twoją aktywność w domu- przeprowadzając Kwietniowe Treningi Domowe ONLINE!

·       Dostępna ilość posiłków w zestawie dziennym to 3 lub 5, natomiast na życzenie możemy przygotować również Single Box, czyli dodatkowe danie obiadowe lub po treningowe. Dodali również w tym roku TOTALNĄ NOWOŚĆ, czyli składającą się z 3 dań dietę domową. To GRATKA dla fanów schabowego i domowych klusek z serem. Dzień testowy Diety domowej kosztuje 29,99zł. Kolejne dni są w stałej cenie- 39,99zł.

DIETA domowajpg

Zajrzyj na: www.suvibox.pl oraz na www.facebook.com/suvibox!