Suplementy diety prosto z natury w butelce ze złotym kapslem Solgar!

Solgar już od 70 lat zdobywa szacunek konsumentów dzięki bezkompromisowemu podejściu do jakości. Jest to możliwe dzięki unikalnej filozofii. Tworzy suplementy diety w małych partiach, wyłącznie przy użyciu najlepszych surowców. Charakterystyczna bursztynowa butelka ze złotym kapslem, budzi więc zaufanie do sprawdzonych produktów. 

Naczelną zasadą ludzi, którzy tworzą suplementy diety w fabryce w Leonii pod Nowym Jorkiem, jest dbałość o szczegóły. Każdy składnik jest więc badany w specjalnym laboratorium jakości, cały proces produkcji nadzorują wybitni eksperci w branży suplementacyjnej oraz niezależne instytucje i firmy. Wszystko po to, by oddać w ręce klientów produkt, o którym będzie można z przekonaniem powiedzieć, że jest najwyższej jakości. 

Dobrym przykładem, że się to udaje jest suplement Włosy Skóra Paznokcie. Od lat jest symbolem skuteczności na polskim rynku.

SOLGAR_G6_WSPpng

Aby to było możliwe w pierwszej kolejności zaufano naukowcom, którzy opracowali recepturę opartą na podstawie wielu badań i doświadczeń. To oni uznali, że w należy dostarczyć organizmowi składniki, które wykorzysta do bu­dowy kolagenu i keratyny, fundamentalnych składników włosów, skóry i pa­znokci.

Formuła zawiera więc miedź (w postaci łatwo przyswajalnego diglycynianu), która pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów i skóry, organiczną sól cynku (cytrynian) zapewniającą dobrą wchłanialność i pomaga zachować zdrowe włosy, skórę oraz paznokcie. Naturalna witamina C jest z kolei ważna dla pięknej i elastycznej skóry, gdyż pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu. Zawarta w preparacie organiczna postać siarki MSM pozyskiwana jest z sosny. MSM jest bazą dla budowy kolagenu i keratyny. Oceaniczne algi są z kolei naturalnym źródłem krzemu.

W ten sposób Solgar łączy różne substancje, które służą jednemu celowi - wsparciem włosów, skóry i paznokci w prawidłowym funkcjonowaniu. Zadowoleni odbiorcy świadczą o tym, że droga, którą przyjął Solgar prowadzi w kierunku sukcesu. Klientów, naturalnie.


www.solgar.pl