Zdrowa Marka Roku 2020 Finał edycji! Najlepsze produkty i usługi stworzone z myślą o zdrowym stylu życia!

To był niezwykły rok! II edycja Zdrowej Marki Roku, projektu w którym nagradzane są najlepsze marki stworzone z myślą o zdrowiu i zdrowym stylu życia, była absolutnie wyjątkowa. Szczególny czas, ogromne zainteresowanie plebiscytem, najwyższej jakości produkty i usługi marek ubiegających się o tytuł Zdrowej Marki Roku 2020

Zdrowa Marka Roku to cenny element wizerunku, symbol najwyższej jakości i niezawodności, potwierdzenie przewagi konkurencyjnej i pozycji na rynku. Ambasadorkami projektu były 3 piękne, utalentowane kobiety, zwolenniczki i propagatorki zdrowego stylu życia: prezenterka tv Paulina Sykut Jeżyna, tancerka i aktorka Edyta Herbuś, blogerka kulinarna i prowadząca Daria Ładocha.

Adresat Zdrowej Marki Roku to konsument na miarę XXI wieku- nowoczesny, pełen pasji, szukający wyzwań i niebanalnych, zdrowych rozwiązań. To dla nich stworzone są marki oferujące najlepsze produkty i usługi, nagrodzone tytułem Zdrowa Marka Roku 2020

Na szczególne uznanie zasługują zdobywcy nagród specjalnych Healthy Star (Gwiazda Zdrowia) najlepsze marki wyłonione z grona Laureatów tytułu Zdrowa Marka Roku 2020  

Nagroda Healthy Star to wyraz uznania i uhonorowania za wysiłek i troskę o wybijającą się jakość oferowanych produktów i usług, podkreślenie ponadprzeciętnych walorów i bezkonkurencyjnej pozycji na rynku. Przyznawany jest firmom/markom, które w szczególny sposób dbają o najwyższe standardy, posiadają bezkonkurencyjne produkty i usługi szczególnie doceniane przez konsumentów, wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających odbiorców.

Serdecznie gratulujemy właścicielom nagrodzonych marek i twórcom ich sukcesu. Z ogromną przyjemnością publikujemy listę Laureatów Zdrowej Marki Roku 2020 oraz Healthy Star 2020

Gwiazda Zdrowia/ Healthy Star 2020

Be Diet Catering/Lema Group Sp. z o.o.

Be Diet Catering- po raz drugi z rzędu nagrodzony tytułem Zdrowej Marki Roku a także ponowny zdobywca prestiżowej statuetki Gwiazda Zdrowia/Healthy Star 2020! Z dietą Ewy Chodakowskiej Be Diet online, zrzuciło zbędne kilogramy i zmieniło swoje życie już miliony Polek. Przyszedł czas na kolejny krok i tak powstał Be Diet Catering z dostawą do domu. Dieta Be Diet Catering została opracowana przy współpracy Ewy Chodakowskiej, dietetyków klinicznych oraz uznanego szefa kuchni. Zainwestuj w swoje zdrowie już dziś!

C5B20D6C-FAE8-4023-821B-534C0C1780ADjpg


Bonatium/Medicinae Sp. z o.o.

Bonatium to marka dedykowana ziołom, mająca swoją premierę w polskich aptekach w roku 2020, bardzo szybko zyskując uznanie Farmaceutów oraz Pacjentów. Zioła Bonatium wyróżniają się jakością naparu, walorami smakowymi oraz bogatym aromatem. Marka Bonatium wytwarzana jest z certyfikowanych i standaryzowanych surowców, a sama produkcja odbywa się w ramach certyfikowanego zintegrowanego systemu zarządzania jakością BRC, IFS, normy ISO 9001, ISO 22000   Brak opisu

Novativ/ Medicinae Sp. z o.o.

Novativ to marka suplementów diety, mająca swoją premierę w polskich aptekach w roku 2020, bardzo szybko uzyskując uznanie Farmaceutów oraz Pacjentów. Novativ to wyjątkowa linia produktów, łącząca osiągnięcia naukowe farmacji i oczekiwania pacjentów, dystrybuowana do aptek wyłącznie przez Polską Grupę Farmaceutyczną. Celem jaki przyświecał w procesie tworzenia marki Novativ to produkcja w najwyższych standardach danej kategorii farmaceutycznych, realizując misję firmy, mianowicie łączenie świata nauki, farmaceutów i pacjentów.  

Brak opisu


Eyeshield/ Eyeshield

EyeShield to jedyny polski producent okularów blokujących światło niebieskie, wyróżniających się jakością i designem. Okulary EyeShield (DayShield/ NightShield) zapewniają najskuteczniejszą ochronę przed sztucznym światłem, znacząco wpływając na poprawę snyu i regenerację. Okulary dostępne są także w wersji korekcyjnej. Doceniany za innowacje.

   138058238_1103981930041227_6928076954955702109_njpgZdrowa Marka Roku 2020

Zdrowa Marka Roku 2020/ Kategoria Catering dietetyczny

Be Diet Catering/ Lema Group Sp. z o.o.

Be Diet Catering po raz drugi z rzędu nagrodzony tytułem Zdrowej Marki Roku a także ponowny zdobywca nagrody specjalnej Gwiazda Zdrowia/ Healthy Star! Z dietą Ewy Chodakowskiej Be Diet online zrzuciło zbędne kilogramy i zmieniło swoje życie już miliony Polek. Przyszedł czas na kolejny krok i tak powstał Be Diet Catering z dostawą do domu. Dieta Be Diet Catering została opracowana przy współpracy Ewy Chodakowskiej, dietetyków klinicznych oraz uznanego szefa kuchni. Zainwestuj w swoje zdrowie już dziś!

C5B20D6C-FAE8-4023-821B-534C0C1780ADjpg


Body Chief / Body Chief Sp. z o.o.

BodyChief. W Body Chief wszystkie diety układane są przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają, by posiłki były zdrowe, smaczne i różnorodne. Dla tych, którzy boją się wyrzeczeń ważne jest, że co jakiś czas w diecie znajdują się fit słodkości. Dobrze dobrana dieta i jej wartość kaloryczna gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu: spadek wagi, utrzymanie jej, albo wzrost. To drugi tytuł Zdrowej Marki Roku dla tej marki.

lifestylejesteko Catering dietetyczny Body Chief przyjazny rodowisku


BistroBox/ BistroBox Sp. z o.o.

BistroBox- „Odmładzamy, odchudzamy, uzdrawiamy i edukujemy, że dieta nie jest ograniczeniem. Wystarczy zmienić sposób myślenia o odżywianiu, wyeliminować żywność prozapalną, alergeny i zastosować dietę rotacyjną”. BistroBox powstał właśnie po to, żeby ci to ułatwić i codziennie, w postaci cateringu, serwować ekologiczne produkty od sprawdzonych dostawców.

kolazjpg


Dietfic/ Compleat Sp. z o.o.

Dietific to firma oferująca najlepszy catering dietetyczny w Krakowie oraz na terenie Aglomeracji Śląskiej. Diety Zdrowa Energia są autorskim programem dr Krystyny Pogoń – dietetyka oraz technologa żywności. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych dietetyków, technologów żywności i kucharzy. Posiłki przygotowane przez nas są zbilansowane i dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Catering ponownie został doceniony przez Kapitułę Zdrowej Marki Roku, już drugi raz z rzędu.

     Dietficjpg

Fit by Nature/ Pro Quality Group Sp. z o.o.

Fitby Nature- Fit by Nature to zdrowie z natury. Jesteśmy Fit by Nature, a to oznacza, że komponujemy zdrowe i naturalne posiłki, które możesz dostosować do swojego trybu życia, zapotrzebowania organizmu, albo najprościej: po to, żeby kosztować smacznych i zdrowych dań. Stawiamy na zdrowe posiłki przygotowane z naturalnych, wysokiej jakości składników pochodzących od sprawdzonych dostawców.

       260C12F8-F211-4D11-935B-97A141AECEC6jpg


Maczfit/ Maczfit Sp. z o.o.

Maczfit dowozi zestawy posiłków do prawie 300 miejscowości w całym kraju. Nad każdym daniem czuwa profesjonalny sztab kucharzy, dietetyków i specjalistów zdrowego żywienia, którzy szukają inspirujących przepisów na całym świecie. Menu na tle konkurencji wyróżnia się doskonałym smakiem oraz restauracyjnym wyglądem dań. W ofercie jest 21 programów dietetycznych w kilku wariantach kalorycznych, a także soki typu cold press.

    Maczfit_kolazjpg

SuviBox/ SuviBox Sp. z o.o.

Już po raz drugi Dieta oparta na Wolnym Gotowaniu (Sous Vide), zamknięta w lunchboxie została nagrodzona Zdrową Marką Roku! Dostarczają 3 lub 5 posiłków, 6 razy w tygodniu. Dla Twojego zdrowia oraz wygody! W ofercie znajdziecie soczyste mięsa i chrupiące warzywa, smoothie i słodkie przekąski.

Restauracja w pudeku To moliwe poznajcie SuViBox


Super Menu/ EAT by ANN sp. z o.o.

Catering SuperMenu to nowość na polskim rynku. Misją marki SuperMenu by Anna Lewandowska jest propagowanie zdrowego stylu odżywiania i pomaganie Polakom w ich wyborach żywieniowych. Realizuje autorski system żywienia "Droga do zdrowia " W ofercie cateringu dietetycznego SuperMenu by Anna Lewandowska znajdziesz propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Catering SuperMenu by Anna Lewandowska otrzyma nagrod Zdrowa Marka Roku 2020


Zdrowa Marka Roku 2020/ Kategoria Catering dietetyczny/ Rozwiązania i innowacje

Dietly.pl/ MasterLife Solutions Sp. z o.o.

Dietly.pl to miejsce, gdzie każdy może wyszukać catering dietetyczny dostosowany do swoich potrzeb. Swoją ofertę prezentuje tu ponad 150 firm cateringowych, które dostarczają posiłki do ponad 4700 miejscowości na terenie całej Polski oferując w sumie 21 rodzajów kompletnie różnych rodzajów diet. Na Dietly.pl można również przejrzeć menu wybranej diety.

Dietlypl150 firm cateringowych w jednym miejscu Pysznie


Zdrowa Marka Roku 2020/ Kategoria Suplementy diety

Omega Marine Forte+/ Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

OmegaMarine Forte+ to naturalny suplement, wyprodukowany w Norwegii, na bazie łososia żyjącego w krystalicznych wodach Oceanu Arktycznego, który uzupełnia codzienną dietę w kwasy Omega-3. Omega-3 są niezwykle ważne dla naszego zdrowia – wspomagają prawidłową pracę serca, mózgu i wzroku. Wzbogacony witaminą D, wspierającą układ odpornościowy.

Przepis na zdrowie Waciwa dieta ycie w zgodzie z natur i OmegaMarine Forte Plus


Solgar/Solgar Polska Sp. z o.o.

Solgar już od 70 lat zdobywa szacunek konsumentów dzięki bezkompromisowemu podejściu do jakości. Jest to możliwe dzięki unikalnej filozofii. Tworzy suplementy diety w małych partiach, wyłącznie przy użyciu najlepszych surowców. Charakterystyczna bursztynowa butelka ze złotym kapslem, budzi zaufanie do sprawdzonych produktów. Marka Solgar Włosy, Skóra, Paznokcie oraz Solgar Kwas Hialuronowy uzyskała tytuł i certyfikat Zdrowa Marka Roku 2020

Suplementy diety prosto z natury w butelce ze zotym kapslem SolgarNovativ/ Medicinae Sp. z o.o. 

Novativ to marka suplementów diety, mająca swoją premierę w polskich aptekach w roku 2020, bardzo szybko uzyskując uznanie Farmaceutów oraz Pacjentów. Novativ to wyjątkowa linia produktów, łącząca osiągnięcia naukowe farmacji i oczekiwania pacjentów, dystrybuowana do aptek wyłącznie przez Polską Grupę Farmaceutyczną. Celem jaki przyświecał w procesie tworzenia marki Novativ to produkcja w najwyższych standardach danej kategorii farmaceutycznych, realizując misję firmy, mianowicie łączenie świata nauki, farmaceutów i pacjentów.

   Brak opisu

Terranowa/ Solgar Polska Sp. z o.o.

Terranova stawia na pierwszym miejscu naturę. To z niej czerpie inspirację do tworzenia produktów, wykorzystując liofilizowane świeże owoce, warzywa, zioła, grzyby. Terranovę wyróżnia to, że nie stosuje żadnych zbędnych dodatków. Dlatego wytwarza wyłącznie roślinne kapsułki i suplementy w proszku. 100% produktów jest odpowiednich zarówno dla wegetarian, jak i wegan. Terranova B-Kompleks z witaminą C i ziołami uzyskała tytuł i certyfikat Zdrowa Marka Roku 2020

Liofilizowane wiee owoce warzywa zioa grzyby i wiele wicej zamknite w soiczku Terranova


Vitae/ Fenix Jewellery& Cosmetics Sp. z o.o.

Suplementy Diety marki Fenix to wyjątkowe i profesjonalne produkty stworzone w celu aktywnego wspierania funkcjonowania organizmu oraz uzupełniające dietę zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Suplementy serii Vitae zostały opracowane i wytworzone zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz skuteczności działania.

   904451AE-5902-468F-AFFE-C1F170D1FA34jpg    

Sundose

Sundose to suplement, który  dobierają dietetycy i naukowcy  na podstawie szczegółowego  wywiadu zdrowotnego lub  badań krwi. Dzięki temu skład  każdej saszetki jest w 100%  dopasowany do realnych potrzeb  organizmu. Stworzony w 100% z dokładnie opisanych, najlepszych  składników, podanych w najbardziej wchłanialnej formie z  możliwych.
A663F785-C15E-4677-818A-A32F22A1C9A6jpg


Zdrowa Marka Roku 2020/ Kategoria Kosmetyki
Manufaktura Lawenda

Ręcznie wykonane kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz świece zapachowe z naturalnego wosku roślinnego.
Doceń chwilę dla siebie i pokochaj to co naturalne.
Produkty wytwarzane ręcznie według własnej receptury. Każdy z nich starannie pakowany w szklany słoiczek. Wysoka jakość składników- produkty zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry. Wyłącznie naturalne surowce, takie jak olej kokosowy, masło shea, masło kakaowe, olej słonecznikowy oraz witamina E.

139346542_439697150556076_8289353979913649872_njpg


Zdrowa Marka Roku 2020/ Kategoria Żywność i napoje

Bonatium/ Medicinae Sp. z o.o. 

Bonatium to marka dedykowana ziołom,  mająca swoją premierę w polskich aptekach w roku 2020, bardzo szybko zyskując uznanie Farmaceutów oraz Pacjentów. Zioła Bonatium wyróżniają się jakością naparu, walorami smakowymi oraz bogatym aromatem. Marka Bonatium wytwarzana jest z certyfikowanych i standaryzowanych surowców, a sama produkcja odbywa się w ramach certyfikowanego zintegrowanego systemu zarządzania jakością BRC, IFS, normy ISO 9001, ISO 22000   Brak opisu


Cremajo/ Starck Food Polska Sp. z o.o.

Szukasz wegańskiego majonezu? Poznaj Cremajo – faworyta wśród sosów majonezowych bez jajek. Starck’s Food Polska po wielu latach badań wyprodukowała unikatowy, zdrowy, w pełni roślinny majonez wegański. Jest przepyszny - idealnie komponuje się w sałatkach, jako dodatek  idealnie do kanapek i różnego rodzaju przekąsek. To kolejna nagroda Zdrowej Marki dla Cremajo.

Cremajo Majonez jak prawdziwy ale bez jajek ju po raz drugi z tytuem Zdrowa Marka Roku


OSM Czarnków/ Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Czarnków Sp. z o.o.

Produkowana przez OSM Czarnków Kaszka Manna to pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela deserów mlecznych. Produkt produkowany jest z najwyższej jakości mleka, doskonałej kaszy manny z dodatkiem wyśmienitych sosów z owocami. Cztery doskonałe smaki jak: wiśnia, truskawka, jagoda czy też malina dają szeroki wybór dla wymagających klientów.

Okrgowa Spdzielnia Mleczarska w Czarnkowie Pyszne Naturalnie


Zdrovo/ Fermy Wożniak Sp. z o.o.

Zdrovo to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą świadomie podchodzić do tego, co jedzą. Jaja Zdrovo pochodzą wyłącznie z Polski, od kur karmionych najwyższej jakości paszą wolną odGMO. Nad bezpieczeństwem niosek czuwają specjaliści z Ferm Woźniak - lidera produkcji jaj konsumpcyjnych w Polsce i jednocześnie jednego z największych producentów w Europie.

  Zdrovojpg  


Zdrowa Marka Roku 2020/ Kategoria Zdrowa dieta/ Urządzenia i gadżety

4Swiss/ 4 Swiss Polska Sp. z o.o.

Marka 4Swiss powstała z połączenia miłości do pełni smaku oraz pasji do zdrowego trybu życia. Produkty z oferty firmy to urządzenia, które mają dostarczać nam przyjemności, ale mają być również praktyczne i funkcjonalne. W ofercie marki znajdziemy przede wszystkim wyciskarki wolnoobrotowe, za pomocą których łatwo i szybko przygotujemy pełne witamin, zdrowe i pyszne soki owocowe, warzywne lub owocowo-warzywne.

4Swissjpg

Emalia Polska Pleszew/ Florentyna Sp. z o.o.

Garnki emaliowane to nie zwykłe naczynia kuchenne. To niezwykły styl życia rodzinnego, który przechodzi z pokolenia na pokolenie. Odkryj propozycje marki Emalia Polska Pleszew będące najzdrowszym sposobem przyrządzania dań. Bo ważne jest nie tylko co jesz, ale też w czym gotujesz.

Dziki Emalii Pleszew tradycyjne garnki emaliowane znowu w naszych domach


Zdrowa Marka Roku 2020/ Kategoria Zdrowie/ Badania i diagnostyka

uPacjenta/ House-Med Sp. z o.o.

Popularyzacja badań profilaktycznych to główna misja platformy uPacjenta, realizującej domowe pobrania krwi, wizyty pielęgniarskie, położnicze, a także pobrania krwi w siedzibach firm. Otrzymane wyniki pacjenci mogą skonsultować online na dedykowanej stronie również bez wychodzenia z domu. Usługa dostępna jest w ponad dwudziestu polskich miastach.

uPacjenta dziki domowym pobraniom krwi uatwia regularne wykonywanie bada profilaktycznych


Idealny Wzrok/ Idealny Wzrok Sp. z o.o.

 U Nich NIE MUSISZ BAĆ SIĘ BÓLU. Wysoki standard oraz Twój komfort podczas zabiegu są dla nich najważniejsze. Wszystkie zabiegi laserowej korekcji wad wzroku w klinikach Idealny Wzrok są w pełni bezbolesne, dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego w formie skutecznych kropli znieczulających podawanych bezpośrednio do oka. Laserowa korekcja wad wzroku w klinice Idealny Wzrok to specjalistyczne procedury, w których najważniejszy jest pacjent.


Zdrowa Marka Roku 2020/ Kategoria Zdrowie/ Ubezpieczenie i ochrona

TU Zdrowie/ Tu Zdrowie S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE to jedyne polskie towarzystwo ubezpieczeń specjalizujące się w zdrowiu. Od 10 lat oferuje polisy zdrowotne dla małych i dużych firm. Obecnie TU ZDROWIE koordynuje i profesjonalnie organizuje opiekę medyczną dla ponad 150 tysięcy Ubezpieczonych oraz zapewnia opiekę medyczną na najwyższym poziomie, realizowaną w ponad 3300 placówek na terenie całego kraju. 

zdjecie 1 - grafika do postapng