Zdrowa Marka Roku dla marki Cremajo!

starcksjpg

Chcemy Wam przedstawić nowy produkt na rynku Polskim, jest to Cremajo.  Jak majonez ale bez jajek, naturalny i bardzo smaczny produkt.Co za tym idzie wegański oraz dla większości ludzi, również alergików. Ten lekki i wyrazisty smak naszego produktu to propozycja dla wszystkich szukających alternatywy dla klasycznego majonezu i nie tylko. Dzięki temu że nasz Cremajo ma obniżoną ilość tłuszczu i bardzo niska kaloryczność (230 kcal i 392 kcal) nadają się do każdej diety:

*sportowców i fit
*alergików
*vegan i wegetarian
*diet niskokalorycznych
*cukrzyków
*i wiele innych

Cremajo mimo iż nie jest tradycyjnym majonezem cechuję się idealną, kremową konsystencją przez co idealne nadaje się do wszelkiego rodzaju sałatek, kanapek czy wielu innych dań. Ponadto stanowi świetną bazę do stworzenia sosów oraz dipów.

Kolejną jego zaletą jest to, iż nie zawiera on glutenu i laktozy oraz nie psuje się w sposób jak konwencjonalny majonez. Ponadto nie trzeba go trzymać w lodówce.

Ten produkt daje państwu zupełnie nowe możliwości tworzenia dań.


Chcielibyśmy ponadto dodać, że zostaliśmy odznaczeni jako Zdrowa Marka Roku i zajeliśmy 3 miejsce w plebiscycie na najlepszy produkt roślinny. Otrzymują więc Państwo Polski produkt najwyższej jakości.

Filozofia:

W dzisiejszych czasach świadomy sposób odżywiania nabiera coraz większego znaczenia. Oprócz zdrowego żywienia rozpatruje również aspekty pochodzenia surowców, sposób wytwarzania artykułów spożywczych, ich skład, a rozważaniom tym towarzyszą pytania o zdrowie zwierząt lub o ekologiczny „odcisk stopy”, na które odpowiedź stanowi kryterium zakupu produktów. Stąd w firmie Starck’s nałożyliśmy sobie zadanie stworzenia smacznych artykułów spożywczych na bazie roślin, w miarę możliwości wolnych od alergenów.